Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmierć MavaChou: Kim był nękany influencer, który zmarł w wieku 32 lat?

MavaChou, YouTuber i Instagrammer zmarli w wieku 32 lat w środę 22 grudnia. Zostawiła czworo swoich dzieci.

„Z przykrością ogłaszam śmierć Maevy, która miała miejsce wczoraj pod koniec dnia”. Tymi słowami Marion przemówiła na swojej stronie na Facebooku w czwartek, 23 grudnia 2021 r., aby ogłosić śmierć jej bliskiego przyjaciela Mafacho.

Przeczytaj także:
Influencer i YouTuber MavaChou zmarł w wieku 32 lat

Kim była Maëva, nazywana „MavaChou” w sieciach społecznościowych?

Maëva pojawił się na wystawie w 2018 roku Wymieniliśmy nasze mamy, nadawane na NT1. matka czwórki dzieci, przedstawiła swojego byłego chłopaka w tym programie.

W tym samym czasie karmić a Kanał Youtube, z którego ostatni film obejrzano 168 000 razy i jest datowany na 15 grudnia. Pochodzi z Genewy w Szwajcarii, osiadła w Batelli, Meurthe-et-Moselle, gdzie w 2013 roku zaczęła publikować swoje pierwsze filmy na YouTube dotyczące stylu życia. To jej vlogi w 2015 roku umożliwiły jej rozwój społeczności.

Ofiara cyberprześladowania

MavaChou zaczął doświadczać coraz bardziej brutalnego stalkingu w Internecie Kontrowersje wokół jego małżeństwa i separacji. „Anonimowe telefony dzwonią do szkoły czwórki dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Internauci szpiegują dom matki. W Internecie publikowane jest zdjęcie pojazdu zaparkowanego przed jej garażem” – podkreśla. paryski na czas.

Komentarze osób molestujących dzieci Według doniesień napastnicy pobili jego dzieci. Społeczność ze swojej strony zwraca uwagę, że dzieci są niedożywione i nie są odpowiednio nadzorowane Brak depeche du midi.

W lutym 2018 r. MavaChou wywołał nienawiść wśród internautów podczas Operacji Mały Uśmiech, aby dostarczyć sprzęt „sierocińcom i domom w potrzebie”. Według dziennika Paris zebrano 4000 euro. Ale zagraniczne stowarzyszenia cały czas odmawiają filmowania przez Youtubeuse. Co jest „niepokojące”.

Jego ostatni film z ostrzeżeniem

w tymMaëva odpowiadał na pytania swoich subskrybentów. Wyjaśniła, stojąc przed kamerą:Ostatnio nie w dobrej kondycji. Od około dwóch lat nie było tak dobrze, ale z wzlotami i upadkami (…) są dni, kiedy wszystko idzie dobrze i takie dni, kiedy jest bardzo źle. Dlatego czasami dużo się uśmiecham, a czasami odbieram trochę z sieci społecznościowych, od kogokolwiek lub czegokolwiek, ponieważ muszę być sobie posłuszna”.

READ  Enseo wybiera Verimatrix do ochrony treści rozrywkowych dostarczanych przez nowe dekodery

Gearstar, młode pokolenie dobrze znane na YouTube, usłyszało niedawno jego zeznanie. „Ostatnio byliśmy w kontakcie i [Maëva] Filmowiec Gearstar powiedział mi na Twitterze. Nie mogła już znieść nienawiści, którą otrzymała, i ubolewała, że ​​instytucje sądowe działają zbyt wolno. Pamiętam taśmę audio, którą mi niedawno wysłała, gdzie powiedziała: „Pewnego dnia będzie tragedia, nie z braku czujności”.

W sieciach społecznościowych wielu internautów, celebrytów lub bez twarzy chwaliło dziewczynę.

Głęboko smutny i poruszony śmiercią Mafacho. Myślę o jej czwórce dzieci, które są teraz bez matki. Kiedy zdajemy sobie sprawę, że nękanie zabija? Czy powinien do tego dojść? Nie sądzę.

– Marie (@ciesz się feniksem) 23 grudnia 2021

Przypominamy, że Sekretariat Stanu ds. Dzieci i Rodzin oraz Stowarzyszenie Elektronicznego Dzieciństwa uruchomiły numer telefonu przeciwko przemocy cyfrowej: 3018, który zastępuje numer Net Ecoute. Nasza rada dotycząca ochrony nastolatka w przypadku nękania w Internecie.