Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmierć MavaChou: Kim był nękany influencer, który zmarł w wieku 32 lat?

MavaChou, YouTuber i Instagrammer zmarli w wieku 32 lat w środę 22 grudnia. Zostawiła czworo swoich dzieci.

„Z przykrością ogłaszam śmierć Maevy, która miała miejsce wczoraj pod koniec dnia”. Tymi słowami Marion przemówiła na swojej stronie na Facebooku w czwartek, 23 grudnia 2021 r., aby ogłosić śmierć jej bliskiego przyjaciela Mafacho.

Przeczytaj także:
Influencer i YouTuber MavaChou zmarł w wieku 32 lat

Kim była Maëva, nazywana „MavaChou” w sieciach społecznościowych?

Maëva pojawił się na wystawie w 2018 roku Wymieniliśmy nasze mamy, nadawane na NT1. matka czwórki dzieci, przedstawiła swojego byłego chłopaka w tym programie.

W tym samym czasie karmić a Kanał Youtube, z którego ostatni film obejrzano 168 000 razy i jest datowany na 15 grudnia. Pochodzi z Genewy w Szwajcarii, osiadła w Batelli, Meurthe-et-Moselle, gdzie w 2013 roku zaczęła publikować swoje pierwsze filmy na YouTube dotyczące stylu życia. To jej vlogi w 2015 roku umożliwiły jej rozwój społeczności.

Ofiara cyberprześladowania

MavaChou zaczął doświadczać coraz bardziej brutalnego stalkingu w Internecie Kontrowersje wokół jego małżeństwa i separacji. „Anonimowe telefony dzwonią do szkoły czwórki dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Internauci szpiegują dom matki. W Internecie publikowane jest zdjęcie pojazdu zaparkowanego przed jej garażem” – podkreśla. paryski na czas.

Komentarze osób molestujących dzieci Według doniesień napastnicy pobili jego dzieci. Społeczność ze swojej strony zwraca uwagę, że dzieci są niedożywione i nie są odpowiednio nadzorowane Brak depeche du midi.

W lutym 2018 r. MavaChou wywołał nienawiść wśród internautów podczas Operacji Mały Uśmiech, aby dostarczyć sprzęt „sierocińcom i domom w potrzebie”. Według dziennika Paris zebrano 4000 euro. Ale zagraniczne stowarzyszenia cały czas odmawiają filmowania przez Youtubeuse. Co jest „niepokojące”.

Jego ostatni film z ostrzeżeniem

w tymMaëva odpowiadał na pytania swoich subskrybentów. Wyjaśniła, stojąc przed kamerą:Ostatnio nie w dobrej kondycji. Od około dwóch lat nie było tak dobrze, ale z wzlotami i upadkami (…) są dni, kiedy wszystko idzie dobrze i takie dni, kiedy jest bardzo źle. Dlatego czasami dużo się uśmiecham, a czasami odbieram trochę z sieci społecznościowych, od kogokolwiek lub czegokolwiek, ponieważ muszę być sobie posłuszna”.

READ  Polski film „Viraj” Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Szkół Filmowych w Tetouan

Gearstar, młode pokolenie dobrze znane na YouTube, usłyszało niedawno jego zeznanie. „Ostatnio byliśmy w kontakcie i [Maëva] Filmowiec Gearstar powiedział mi na Twitterze. Nie mogła już znieść nienawiści, którą otrzymała, i ubolewała, że ​​instytucje sądowe działają zbyt wolno. Pamiętam taśmę audio, którą mi niedawno wysłała, gdzie powiedziała: „Pewnego dnia będzie tragedia, nie z braku czujności”.

W sieciach społecznościowych wielu internautów, celebrytów lub bez twarzy chwaliło dziewczynę.

Głęboko smutny i poruszony śmiercią Mafacho. Myślę o jej czwórce dzieci, które są teraz bez matki. Kiedy zdajemy sobie sprawę, że nękanie zabija? Czy powinien do tego dojść? Nie sądzę.

– Marie (@ciesz się feniksem) 23 grudnia 2021

Przypominamy, że Sekretariat Stanu ds. Dzieci i Rodzin oraz Stowarzyszenie Elektronicznego Dzieciństwa uruchomiły numer telefonu przeciwko przemocy cyfrowej: 3018, który zastępuje numer Net Ecoute. Nasza rada dotycząca ochrony nastolatka w przypadku nękania w Internecie.