Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„A tu znowu są padlinożercy”… Pierre Richard krzyczy na plotki o swoim zdrowiu

Pierre Richard musiał odwołać przedstawienie swojej sztuki „Monsieur X” z powodów zdrowotnych i nie przyjmował artykułów w niektórych mediach na temat jego rzekomych problemów zdrowotnych. Zostało to stwierdzone w zjadliwym filmie.

Główny aktor francuskiego kina i teatru, ale także winnic La Clape (Aude), 87-letni Pierre Richard, został niedawno zmuszony do odwołania części trasy „Monsieur X”, za którą otrzymał Nagrodę Moliera 2020 dla najlepiej „sam na scenie”, ze względu na problem zdrowotny.

Nie trzeba było więcej plotek o jego stanie zdrowia, aby rozkwitnąć w niektórych znanych mediach. Szczególnie zaniepokojony tymi artykułami aktor opublikował w piątek wideoklip, w którym rozlicza się z „tych padlinożerców”.

Kręcił film przez 8 tygodni

„I oto znowu są padlinożercami. Po Fransie Dimanche, oto on upiera się, by sugerować moje przekonanie. Uważam to za nikczemne, nieprzyzwoite. Bo przede wszystkim to nieprawda. Tak. nakręcił film przez osiem tygodni. Lekarz ubezpieczeniowy by na to pozwolił. A gdyby to była prawda, byłoby jeszcze gorzej. To wtargnięcie w moje życie prywatne”.

Pierre Richard zauważył, że cierpi „tylko na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego”. Na pogrzebie Jean-Paula Belmondo widziano go z kulą, co wyjaśnia, dlaczego w tej chwili nie może wejść na scenę. „Jestem skazany na znoszenie tylko tych artykułów, które uważam za absolutnie godne pogardy. Muszę się z tym pogodzić i nie jest to jasne”.

READ  Stefan Bern ujawnił, że po kontrowersyjnym geście La Zary zorganizował „spotkanie kryzysowe”.