Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak zagrać w wersję beta Vanguard Call of Duty? – Przerwij Flip

Otwarta beta Call of Duty: Vanguard jest tuż za rogiem. Tutaj wyjaśniamy, jak pobrać i grać na PC, PS4, PS5 i Xbox.

Kiedy on wyjmował Call of Duty: Straż przednia Już za kilka tygodni Activision wyznaczyło drugą fazę testów z otwartą wersją beta. Przez kilka dni gracze na PS4, PS5, Xboksie i PC będą mogli bezpłatnie testować niektóre mapy i tryby kolejnej odsłony marki.

Aby zagrać w Call of Duty: Vanguard Open Beta, po prostu Idź do jego sklepu na platformie (PlayStation Store, Xbox Store lub Battle.net) i pobierz grę. To będzie wersja beta Dostęp do niego można uzyskać z menu głównego strefa wojnyI zimna wojna gdzie nowoczesna wojna.

Jak grać w Call of Duty: Vanguard Open Beta na PlayStation, Xbox i PC?

Aby móc skorzystać z otwartej bety Call of Duty: Vanguard i przetestować nowe mapy i tryby gry przed ich wydaniem, gracze muszą tylko Idź do ich głównego sklepu. Gdy znajdziesz się w PSN, Xbox Store lub Battle.net, musisz Znajdź nazwę gry i rozpocznij pobieranie. Po zakończeniu instalacji wystarczy przejść do W menu głównym Warzone, Cold War lub Modern Warfare rozpocząć okres próbny (Źródło).

Gracze na PC będą musieli upewnić się, że Beta została wybrana raz w zakładce Call of Duty: Vanguard w Battle.net.


Bądź ostrożny wybierając wersję beta Call of Duty: Vanguard na Battle.net (PC)

Bądź jednak ostrożny Wersja próbna nie będzie dostępna w tych samych terminach dla wszystkich graczy. Zależy to w szczególności od platformy i tego, czy gracz zamówił grę w przedsprzedaży. Będzie jednak dostępna wersja beta Call of Duty: Vanguard Dla wszystkich graczy od 18 do 20 września. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym dedykowanym artykułem.

READ  Nowe Renault 5 Turbo 3, niesamowity myśliwiec Porsche!

Zwróć uwagę, że gracze Xbox będzie wymagał subskrypcji Xbox Live Gold na okres wczesnego dostępu ale nie dla otwartej bety (Źródło). Gracze PlayStation nie będą potrzebować członkostwa PS Plus grać (Źródło).

Przypomnienie Call of Duty: Vanguard ukaże się 5 listopada 2021 r. Na PlayStation, Xboksie i PC.