Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jad Elmaleh w aplikacji randkowej? Jego sekrety dotyczące jego „nieskrępowanego” celibatu

Big, Beautiful, Gorgeous… wtorek, 28 grudnia 2021, Jad Elmaleh „At the Top” w „Coco” wyemitowany na FTX. Film, w którym Monako przekracza księstwo dobrze znane komikowi. W czteroletnim związku z siostrzenicą księcia Alberta II, Aktorka Charlotte Casiraghi jest od tego czasu singlem. „Nieuzasadniony celibat” uchwycił ją niejednokrotnie.

Gad Elmaleh Singiel i dobra zabawa. W wieku 50 lat komik w swoim programie „D’ailleurs” opowiada o swoim życiu, miłości i artystycznych zdradach Francji na scenie. „Nie jestem nieszczęśliwy”, powiedział w lutym 2021 r Mecz w Paryżu Nadal masz smak „uwiedzenia” i „zwycięstwa”. „Człowiek uwielbia uwodzić, podbijać, do tego ma zabójczą broń: swój humor, żywiołowość, turbulencje” – podkreślają nasi koledzy. Aby znaleźć miłość, według naszych kolegów aktor będzie skłonny wypróbować metodę 2.0. „Zapisał się do Raya Dating, sieci społecznościowej, którą subskrybujemy”, możemy przeczytać na łamach magazynu. W Stanach Zjednoczonych bardzo popularna jest strona internetowa poświęcona bogatym i sławnym. Na wpół przekonany, że miał jakieś niefortunne doświadczenie w miłości, opowiada z humorem, co ma w tej sprawie. komiksowa kopia : „Zastanawiałem się, czy to był precedens”.

Wideo. (Ponowne) odkrywanie Podróży Gada Elmaleha

Lubi burzliwe życie miłosne: „Jestem ci winien prawdę. To wszystko, w tym roku skończyłem 50 lat, już nie kłamię, nie owijam się już w bawełnę”, mówi w swoim nowym programie. Paryż Echo soboty 11 września 2021 r. Szansa na powrót do niego Jego romans z Charlotte Casiraghi : „Chcę wam wszystko powiedzieć. Tak, byłem z prawdziwą księżniczką, że jej wujek ma swój własny kraj. Przyjaciele, byliście w międzygwiezdnych towarzystwach, nie macie pojęcia. ”.

Gad Elmaleh i jego życie w Monako z Charlotte Casiraghi

Z tego czteroletniego związku narodziłem się Jego drugi syn, Raphael, 17 grudnia 2013 r. Według niego córka Caroline z Monako i aktor pozostali „w dobrym porozumieniu”. Od tego czasu nigdy w życiu nie wspomniał o nowej dziewczynie. Gad Elmaleh miał pierwsze dziecko, 21-letni Noé, z aktorką Anne Brochet. W audycjach radiowych RTL w czwartek, 6 maja 2021 r., wyjaśnił: „To notatka o mnie, który wędruję po kilku wszechświatach i który zawsze jest poza zasięgiem. Potem jest Monako, jest doświadczenie. W Stanach Zjednoczonych jest dostęp do Francji i ojcostwo Monako jest częścią mojego życia i to prawda.” Co do fragmentu o jego życiu na skałach Monako: „Mówię tylko prawdziwe rzeczy, ale mówię bardziej o własnej niekompetencji niż o wyśmiewaniu się z książęcej rodziny”. Świat, który wyraźnie nie był jego własnym. To nie przeszkadza mu szanować świata swojej byłej żony, mimo że „rotacja nadgarstka” na pałacowym balkonie nie jest jego. Cieszy się więc, że jego syn może cieszyć się dwoma sposobami życia: „Próbuję pokazać ludziom, że właściwie nie ma lepszego stylu. To po prostu kompletność, stajemy się bogatsi i mój syn staje się bogatszy z tych dwóch światów i z tych dwóch kultur. Ale uwielbiam bawić się tym , Lubię grać dla mnie w mały bilard, chciałbym pokazać, że jestem niezdolny i to daje więcej komedii.”

READ  Rakuten TV rozszerza swoją ofertę AVOD

Wideo. Gad Elmaleh, blisko króla Monako Alberta II: niezapomniane wspomnienie ich pierwszego spotkania

Również w swoim programie osoba, która dzieli swoje życie między Francję i Stany Zjednoczone, porównuje życie pary do religii. Śmieszna próba analizy: „Ludzie, którzy się żenią, są formą skrajności. Możemy być wierzącymi, możemy być w cichej miłości, możemy być oświeceni, ale nie jesteśmy. Niekoniecznie jesteśmy skazani na skrajności. związek małżeński.” Spektakl, w którym powrócił do C à vous, w poniedziałek 8 listopada 2021 r. „Mówię o tym, że jestem sam, celibat Mukhtara i ja nie cierpiałem i proponuję ludziom na sali że próbują”. Zanim zakończę wyznaniem: „To nie w porządku, nie chcę być sam”. On podąża …

Przeczytaj także:

>> Gad Elmaleh opowiada historię fatalnego błędu swojej matki, kiedy poznał Alberta z Monako!

>> Gad Elmaleh i jego doświadczenia w Stanach Zjednoczonych: „Miałem mały romans”

>> Gad Elmaleh: Jego zabawna wiara w spotkanie z Albertem z Monako