Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda futbolu Mbappe zawstydza FIFA komentarzami na temat mundialu (wideo)

Gwiazda Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, zasugerował, że potencjalna zmiana formatu odbywającego się co dwa lata Pucharu Świata sprawi, że główny turniej będzie mniej wyjątkowy.

Gwiazda Francji i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, zawstydziła FIFA, krytykując plany organizowania Mistrzostw Świata co dwa lata zamiast obecnego czteroletniego formatu.

Światową sławę zdobył po wygraniu Mistrzostw Świata 2018 z Francją w Rosji, gdzie strzelił cztery gole, w tym w finale przeciwko Chorwacji, Mbappe został zaproszony do wyrażenia swojej opinii w dwuletnim turnieju.

„Nie powiem, czy to dobrze, czy źle”. Mbappe powiedział podczas World Football Awards, gdzie wygrał Male Player of the Year.

” Ale ja jestem [can] Wyraź moją opinię i moją opinię, że Puchar Świata to Puchar Świata. To coś wyjątkowego, bo to coś [that takes place] co cztery lata.

„Jeśli chcesz to zatrzymać [specialness]… widziałam, że o niej mówię, [that] Mówi się o niej jako o najlepszej konkurencji na świecie. Jeśli masz to co dwa lata, to normalne, że grasz w Pucharze Świata.

„I to znaczy, to nie jest normalne. To niesamowita rzecz, w którą prawdopodobnie zagrasz raz w życiu.”

Mbappe powiedział, że zgodził się również z Robertem Lewandowskim, który wyraził obawy dotyczące poziomu wyników w napiętym harmonogramie.

„Co roku mamy wiele meczów, wiele trudnych tygodni. Nie tylko mecze, ale także przygotowania do sezonu i przygotowania do głównych turniejów „ Napastnik Bayernu Monachium i Polski powiedział wcześniej.

„Jeśli chcesz zaoferować coś wyjątkowego, coś innego, potrzebujemy też przerwy.

„Musimy patrzeć w przyszłość, jeśli chcemy grać w Pucharze Świata co dwa lata, poziom spadnie. Niemożliwe jest, aby ciało i umysł były na tym samym poziomie.”

„Rozgrywamy już około 60 meczów rocznie” Dodano Mbappe.

READ  Ci polscy weterynarze z narażeniem życia ratują ranne i porzucone zwierzęta na Ukrainie

„Masz Euro, masz Puchar Świata, masz teraz Ligę Narodów, masz wiele zawodów.

„Chętnie gramy”, Potwierdzony. „Ale kiedy to dużo, to dużo.

„Musimy wyzdrowieć, musimy się zrelaksować. Jeśli ludzie chcą uzyskać jakość w grze, lub [if] Ludzie po prostu chcą [have] niektóre gry w [watch] W telewizji oczywiście zagramy.

„Ale jeśli chcą oglądać dobre mecze, aby zobaczyć emocje, zobaczyć tego rodzaju rzeczy … to jest również piękno futbolu. Myślę, że musimy szanować zdrowie graczy. ” Mbappe zakończył.

Słowa Mbappe przeczą zarzutom rodaka Arsene’a Wengera.

Były dyrektor Arsenalu, jako globalny dyrektor ds. rozwoju piłki nożnej w FIFA, powiedział, że „Młodsze pokolenie chce więcej zabawy” Tym samym dwa razy w roku będzie kibicować mistrzostwom świata.

FIFA opublikowała badanie, w którym stwierdzono, że większość kibiców chciałaby oglądać mundial częściej niż obecny format co cztery lata, co również wskazuje na rzekome korzyści ekonomiczne.

Ale w Mbappe 23-latek sporządził listę powodów, dla których wdrożenie go jest złym pomysłem.

Nie wszystkie wiadomości na stronie wyrażają jej punkt widzenia, ale przekazujemy te wiadomości automatycznie i tłumaczymy je za pomocą technologii oprogramowania na stronie, a nie od redaktora.