Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Iveco dostarczy Hama Polska 300 dziennie i 50s

Polska spółka zależna Iveco ogłosiła podpisanie dużego kontraktu z Hama Polksa, firmą zajmującą się wynajmem samochodów ciężarowych i ciężarowych, dysponującą flotą 3500 pojazdów. Większość zamówień dotyczy pojazdów na gaz ziemny.

Ilustracja DL © Iveco

flotaObrońcy Polski Wzbogać go Nowe oznaczenie Iveco „ czyste samochody ”. Pod marką DBK Rental Hama Polska oferuje leasing szerokiej gamy pojazdów profesjonalnych (LCV lub PL), w tym: Około 3500 sztuk. Flota, która wkrótce wzbogaci się o 350 nowych pojazdów: 300 Iveco Daily et 50 Iveco S-Way.

„Umowa z Hama Polska po raz kolejny umacnia pozycję naszej marki wśród czołowych producentów samochodów użytkowych w Polsce. Jesteśmy również dumni z tego kontraktu, gdyż otwiera nowy rozdział w naszych relacjach. Będziemy wspólnie aktywnie promować LNG », Wskazuje Daniel Welshchak, General Manager Iveco Poland w komunikacie prasowym.

„Naszym celem jestDysponujemy najnowocześniejszą i najbardziej przyjazną dla środowiska flotą w PolsceDo najmu długoterminowego i krótkoterminowego. Jest to również powód, dla którego stworzyliśmy flotę pojazdów wykorzystujących nowoczesne i innowacyjne technologie, takie jak te zastosowane w Iveco S-Way NP LNG. ”Obfitować Łukasz Chyliński, Prezes Hama Poland.

Naturalny wybór dla gazu ziemnego

Jak podkreślają dwaj liderzy, zamówione i dostarczone do końca roku pojazdy będą jeździć głównie na gaz ziemny. I tak został zachowany Iveco Daily o całkowitej masie brutto od 3,7 do 7,2 tony Wyposażony w sześciobiegową manualną skrzynię biegów lub ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów. „Zakupione pojazdy wyposażone w agregaty chłodzące lub termiczne lub konstrukcje skrzyniowe przeznaczone głównie dla klientów dystrybucyjnych. Wszystkie konstrukcje obejmują pakiety z różnymi konfiguracjami wyposażenia poprawiającymi komfort i bezpieczeństwo kierowcy, takie jak klimatyzacja ręczna lub automatyczna, pełne reflektory LED, wygodne siedzenia i systemy audio ”., Wskazuje producenta.

W odniesieniu do pojazdów ciężarowych, 50 IVECO SY Zażądano tego odMa 25 jednostek z odznaką Natural Power 460 KM i zasięg 1600 km. Pozostałe jednostki to pojazdy z silnikiem Diesla o mocy 510 KM.
„Wszystkie pojazdy są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów Hi-Tronix, asystenta Hi-Cruise, funkcje Eco-Roll i Retarder, a także w pełni diodowe reflektory i automatyczną klimatyzację. Wszystkie pojazdy są również wyposażone w zaawansowaną technologicznie jednostkę zdalną », Kontynuuje Iveco.

READ  Mitsola, Macron: Intensywny tydzień w Parlamencie Europejskim