Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Instagram, Google, TikTok, YouTube… Oto niesamowite liczby na minutę online w 2021 r. – West-France Evening Edition

Opublikowane zdjęcia, wymieniane wiadomości, oglądane filmy… Domo, amerykańska firma zajmująca się analizą danych, opublikowała właśnie swoje coroczne badanie dotyczące zwyczajów użytkowników Internetu. Jego infografika zbiera liczby, które pokazują, co dzieje się w ciągu jednej minuty w Internecie. Niesamowite statystyki.

co to jest użytkownicy Internetu Kiedy przeglądają internet? Udostępniają dużo zdjęć, oglądają dużo filmów i robią dużo badań… Trendy te wynikają z ich corocznych badań DomAmerykańska firma specjalizująca się w analityce danych dla firm. Firma Domo przygotowała infografikę, która podsumowuje w liczbach wszystko, co dzieje się w każdej minucie w Internecie.

Nowa wersja tej infografiki, opublikowana pod koniec września 2021 r., została zauważalnie dostrzeżona przez media blog administratora .

Oto kilka kluczowych liczb z tego badania na temat tego, co dzieje się co sześćdziesiąt sekund w 2021 r. w Internecie.

1 minuta na Instagramie: opublikowano 65 000 zdjęć

Nieruchomości Serwis społecznościowy Facebooksieć społeczna Instagram., który umożliwia udostępnianie zdjęć lub filmów, został dotknięty przez gigantyczne zaciemnienie To sparaliżowało usługi grupy w poniedziałek 4 października… To zdjęcie zajęło około siedmiu godzin, a zdjęcia, których internauci nie byli w stanie opublikować, są liczone w milionach.

Facebook: 240 000 udostępnionych zdjęć

Oczywiście sieć społecznościowa Facebook została dotknięta poniedziałkową blokadą i po raz kolejny miliony zdjęć, które użytkownicy zwykle udostępniają, nie mogą zostać opublikowane. Dzieje się tak bez polegania na zdjęciach wysyłanych za pośrednictwem prywatnych wiadomości, a nawet wiadomości pisemnych…

READ  Resident Evil Village: Capcom ogłasza status najemnika i raport z limitowanej grywalnej wersji próbnej

Twitter: opublikowano 575 000 wiadomości

Internauci wymieniają setki milionów wiadomości co minutę w sieci społecznościowej Świergot. Ale w przeciwieństwie do Facebooka ta liczba obejmuje wiadomości pisemne, zdjęcia, a nawet filmy.

Amazon: wydano 245 000 euro

Internauci zamawiają wiele produktów, co minutę na platformie sprzedaży online AmazonkaWydali na to dużo pieniędzy – 283 000 $ lub 245 000 €.

TikTok: obejrzano 167 milionów filmów

Platforma udostępniania wideo TIK Tok, co jest teraz ważne Ponad 1 miliard aktywnych użytkowników, rejestruje zadziwiającą liczbę sekwencji, które są wyświetlane co minutę.

Slack: wymieniono 148 000 wiadomości

Platforma komunikacyjna Slack jest szeroko stosowana. Jest szczególnie popularny w świecie biznesu… i zyskał popularność Praca na odległość z powodu pandemii COVID-19, czytać gazetę naukowiec ostatni marzec.

Google: przeprowadzono 5,7 miliona wyszukiwań

Wyszukiwarka nowego giganta technologicznego Google jest zdecydowanie najczęściej używaną wyszukiwarką na świecie, posiadając ponad 92% udziału w rynku, zgodnie ze specjalistycznymi danymi firmy. StatCounter. To wyjaśnia oszałamiającą liczbę wyszukiwań wykonywanych co minutę.

Snapchat: wysłano 2 miliony wiadomości

Kolejna popularna aplikacja do udostępniania zdjęć i filmów: Snapchat. Ta platforma w szczególności Popularny wśród nastolatków.