Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Implant Epic Games w Polonnaruwa

Polskie Studio Plastic Groups (Pound, Tadura, Linker in Shadows) połączyło siły z amerykańskim wydawcą Epic Games, aby stworzyć nowy framework.

Po Anglii, Finlandii, Szwecji, Kanadzie, Korei Południowej, Japonii, Niemczech, Chinach, Nowej Zelandii, Australii i Serbii, Epickie gry Rozszerza swoją obecność na świecie otwierając nowe studio w Polsce z pomocą byłych twórców tworzyw sztucznych. Jego celem jest tworzenie oryginalnych, niezależnych doświadczeń, które przesuwają granice grafiki i rozwoju, ale także ścisła współpraca z zespołem wydawniczym Epic Games, aby pomóc studiom w przekazywaniu ich twórczej wizji graczom na całym świecie.

Od ponad dwudziestu lat Plastic Group opracowuje jedne z najbardziej ambitnych i przyszłościowych projektów w demokracji.Powiedział Hector Sanchez, prezes wydawnictwa Epic Games. „Stojący na czele postępu technologicznego jest niesamowitym zespołem utalentowanych ludzi, którzy tworzą definiujące gatunek doświadczenia i pięknie i artystycznie przesuwają sprzęt do granic możliwości. Nie możemy być podekscytowani dodaniem ich do naszego zespołu i wspieraniem ich rozwoju.„Michael Staniszewski, były dyrektor kreatywny Plastics, dodaje:”Nasz zespół jest niesamowicie dumny z postępów w rozwoju epickich gier w Polsce. Nasz kraj to rozwijające się centrum najlepszych talentów inżynieryjnych, które tworzą niesamowite nowe wrażenia z gier dla graczy z całego świata.

READ  Ostatnia krucjata Jarosława Kaczyńskiego