Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ikea wprowadza na rynek najlepsze krzesło do cieszenia się ładną pogodą na balkonie lub w ogrodzie!  – Tuxboard

Ikea wprowadza na rynek najlepsze krzesło do cieszenia się ładną pogodą na balkonie lub w ogrodzie! – Tuxboard

W swoim katalogu IKEA zdecydowała się zaoferować na sprzedaż rozkładane krzesło ogrodowe, które jest idealne do relaksu tego lata!

Minął tydzień odkąd wiosna zawitała do Francji. Dobra wiadomość dla wielu osób, które z niecierpliwością wyczekiwały słonecznych dni i wyższych temperatur. Czasami Ikea to ma Wystawianie najlepszego produktu na sprzedaż.

IKEA myśli o projektowaniu przestrzeni zewnętrznych

Po dość łagodnej zimie, która wciąż obfituje w śnieg, nadeszła pora na wiosnę, która pojawiła się we Francji. Jeśli istnieją piękne dni, to są też temperatury, które w ostatnich dniach wzrosły.

A w tym okresie wiele osób ma tylko jeden pomysł: móc spokojnie cieszyć się świeżym powietrzem. Balkon, balkon lub ogródek, te Przestrzenie są niezbędne do relaksu w całkowitym spokoju w domu.

Co najmniej możemy powiedzieć, że projekt wnętrza jest tak samo ważny jak wygląd zewnętrzny. Przede wszystkim nie oszczędzaj na dekoracji ani wyposażeniu. I IKEA doskonale o tym wie.

Dlatego IKEA zdecydowała się wystawić na sprzedaż rozkładane krzesło ogrodowe, które idealnie dopasowuje się do Twojego ciała i do niego Najbardziej elegancka metoda. Krzesło NĘMMARÖ to krzesło, które dostosowuje się do pożądanej pozycji.

A to za sprawą oparcia, które można regulować w sześciu różnych pozycjach. Jego konstrukcja wykonana jest z drewna odpornego na warunki atmosferyczne. Co czyni go idealnym do użytku na zewnątrz. Jego imitacja drewna jest elegancka i nowoczesna.

Wygodne i lekkie krzesła

Projekt dodaje elegancji każdej przestrzeni na zewnątrz. Jednym z atutów krzesła Ikea w modelu NĘMMARÖ jest jego wygoda. Siedzisko i oparcie wykonane jest z drewna. Umożliwić dobra wentylacjaN.

Zapobiega to gromadzeniu się ciepła w upalne dni. Oczywiście ideałem jest położyć poduszkę, aby było wygodniej. Innym punktem do podkreślenia jest Łatwa konserwacja i czyszczenie.

READ  Teraz wiemy, która część mózgu odpowiada łechtaczce

Krzesło Ikea NĘMMARÖ można bardzo łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką i łagodnym mydłem. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz, gdzie brud i kurz mogą łatwiej gromadzić się.

Jeśli chodzi o wagę to jest lekki. Krzesła zachowują dużą mobilność dzięki wadze 6,3 kg, która umożliwia ich złożenie. i zmień to lokalizację zgodnie z Twoimi potrzebami lub preferencjami.

Dlatego rozkładane krzesło ogrodowe Ikea NĘMMARÖ to doskonały wybór, jeśli szukasz nowego sprzymierzeńca do zabawy w wysokich temperaturach.

Ponadczasowy design na zewnątrz

Przy wysokości 105 cm może pomieścić m.in Maksymalna waga 110 kg Głębokość siedziska 71 cm. Ikea również urzekła swoim produktem: Ponadczasowy design sprawia, że ​​z łatwością dopasujesz ten mebel do wielu stylów i środowisk..

Również przed dodaniem: Meble zostały wstępnie zabezpieczone przed słońcem, deszczem, brudem i zużyciem. Wykonany z litego drewna akacjowego i odnawiane z bardziej odpowiedzialnych źródeł. Oparcie można ustawić w 6 różnych pozycjach ».

Następnie IKEA wskazała również: Produkt nadaje się do recyklingu lub może być używany do oszczędzania energii, jeśli posiadasz lokalny system gospodarki odpadami.Zalecane wyłącznie do użytku na zewnątrz ».

Jeśli chcesz kupić to krzesło, wiedz, że tak jest Dostępne za 80 euro !

IKEA wprowadza na rynek najlepsze rozkładane krzesło zapewniające niesamowity komfort!