Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Avatar Frontiers of Pandora: Wyciek pierwszego gameplayu |  Xbox One

Avatar Frontiers of Pandora: Wyciek pierwszego gameplayu | Xbox One

Odsłonięty prawie dwa lata temu przez Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora od tego czasu nękany jest przez pewne zamieszanie. Ta gra przygodowa miała zostać wydana po raz pierwszy w 2022 roku, a podpisana gra Massive Entertainment została ostatecznie przesunięta na okres finansowy 2023-2024 przez francuskiego wydawcę bez podania nam dalszych szczegółów. Jednak sprawy mogą przyspieszyć w nadchodzących dniach, a nawet tygodniach.

Wyciekły obraz gry

Nasi bardziej podekscytowani czytelnicy mogli już to zauważyć, ale pierwsze znaki ostrzegawcze pojawiły się w zeszłym tygodniu po tym, jak dataminer @ScriptLeaksR6 zauważył obraz promocyjny dla zamówień w przedsprzedaży gry. Nasz facet, często dobrze zorientowany w Ubisoft, dał dziś o tym warstwę w strumieniu wideo z rozgrywki.

To ostatnie, nieco sugestywne, zdaje się potwierdzać, że gra rzeczywiście będzie FPS-em, w którym gracz strzela do gigantycznego mecha uzbrojonego w jakiś karabin maszynowy.

Rewelacje na tym się nie kończą, ponieważ potwierdzają, że wkrótce będzie transmitować rozgrywkę. Możesz naprawdę liczyć na nasz zespół, który będzie uważnie obserwował to wszystko.

Wkrótce koniec napięcia?

Chociaż Ubisoft nie zabrał głosu w chwili pisania tego tekstu, wskazówki dotyczące oficjalnej prezentacji stają się coraz bardziej obecne.

Wyobraź sobie, może studio upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu, ogłaszając uruchomienie usługi Ubisoft+ na konsolach Xbox, gdy przyjdzie na to czas? Poczekaj i zobacz.

Tymczasem Avatar: Frontiers of Pandora nadal ma ukazać się między kwietniem 2023 a marcem 2024 na Xbox Series X | S, PlayStation 5, PC i Amazon Luna.

READ  Amazon obniży ceny w niedzielę 10 ofert od MADNESS