Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox przedstawia dwa nowe kolory dla konsol Xbox Elite Series 2 | Xbox One

W przypadku konsol Xbox rodzina wciąż się powiększa, a obecność Redmond Company w tej części świata Xbox nadal robi wrażenie. Podczas gdy Stellar Shift został wydany 7 lutego, a Velocity Green został wydany 7 marca, teraz grupa Elite wita dwie małe wiadomości.

Konsola Xbox Elite Series 2 jest dostępna w kolorze niebieskim i czerwonym

Dlatego dzisiaj Xbox ujawnił te dwa nowe kolory dla konsoli Xbox Elite Series 2. Podczas gdy Elite pady można dostosowywać w Design Lab od października 2022 r., Xbox zdecydował się wypuścić dwa nowe kolory, które symbolizują kolory oferowane na konsolach Elite.

Przypominamy, że jest to ostatnia seria Elite 2 o takim samym wyglądzie jak kontroler Elite Series 2 wydany w 2018 roku, ale bez żadnych dodatkowych akcesoriów. Cena detaliczna wynosi 129,99 euro i zawiera tylko kabel ładujący USB-C oraz narzędzie do regulacji napięcia drążka. Nie ma dodatkowej różdżki ani dodatkowych łyżek z tyłu, a także nie masz podstawy, aby naładować ją w futerale.

the Pakiet wymiennych elementów Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 kosztuje 59,99 EUR i zawiera wymienne drążki, łopatki i różne krzyżyki kierunkowe, a wszystko to w pudełku transportowym ze stacją ładującą i kablem USB-C.

Warto też zaznaczyć, że jest to model bardziej niezawodny i wytrzymały, ponieważ Microsoft wsłuchał się w opinie graczy, aby uczynić go lepszym produktem.

Zamów w przedsprzedaży kontroler Xbox Elite Series 2 już teraz w niebieskim Lub w czerwonym Dostępne w limitowanej edycji w Microsoft Store za 139,99 €.

READ  W systemie Android 12 podwójne dotknięcie z tyłu telefonu staje się namacalne (wreszcie)