Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie 2024: Le Creusot Back Base, wszyscy w to wierzą!

Duża rodzina Union Pongiste Creusot Varennes zebrała się w sobotę w Halle des Sports. Sprawił, że małe białe kulki latają…

Aby uczcić nominację miasta Le Creusot i Union Pongiste Creusot Varennes na „tylną bazę tenisa stołowego na Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich w 2024 r.”, Departament Komunikacji miasta nakręcił film promocyjny w Halle des Sports na Sobota, 1 października 2022 r.
A ponieważ UPCV wie, jak to robić dobrze, ograniczył wszystkie przystanki, zebrał swoich prezesów i młodych mistrzów oraz zorganizował kilka wydarzeń w każdym z siedemnastu harmonogramów ustanowionych w formie konkursu.
Jean-Pierre Molinda przypomniał nam, że chodzi o promocję Le Creusot, jego obiektów takich jak ta wyjątkowa sala gimnastyczna z całkowicie odnowioną podłogą i oczywiście pokazanie potencjału klubu tenisa stołowego przy skuteczności wolontariuszy i liderów…” Bardzo ważne jest to, co się tutaj dzieje.Widać, że w celu Wyeksponowania sprzętu a zwłaszcza potencjału naszej struktury sportowej do uprawiania tenisa stołowego na wysokim poziomie, ale także prawdziwym motywatorem klubu i miasta. Pracujemy ramię w ramię, aby promować ten piękny instrument, jakim jest Halle des Sports… Mamy duże nadzieje, nie wygraliśmy, ale jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji geograficznej z TGV i bliskością autostrady A6…”. Mając możliwość wybrania przez delegację zagraniczną Le Creusot jako bazy przygotowawczej do Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Paryżu 2024. Burmistrz Le Creusot, w obecności Momena Acho, Arnauda Deblanca i Guya Arnauda (WHO), pochwalił wspólną pracę podjętą w celu spraw, aby ten dzień promocji zakończył się sukcesem. David Marty pogratulował miejskiemu wydziałowi komunikacji jego inicjatywy i wyjaśnił, że dziś sieci społecznościowe stały się głównym nośnikiem promocji takiego wydarzenia: „To jest dobre dla wizerunku i wiarygodności miasta.Tutaj w Le Creusot jesteśmy zobowiązani do dobrego powitania ludzi. UPCV jest więc klubem godnym, dającym wszystkim Nie licząc.Dodam, że historia miasta z Polską jest bliska, Polonia jest ważna i przywitanie polskiej drużyny tutaj będzie naprawdę dobre, tak czy inaczej wszyscy zrobimy wszystko, co możemy dla niego …”.

READ  Max Verstappen wygrywa Grand Prix Belgii, podwaja Red Bulla

Interakcje

Andrzej Jakubowicz: Wcale się nie martwię o przyszłość!


15-letni reprezentant Polski, licencjonowany przez UPCV w sezonach 2001/02 i 2002/03 podczas pierwszych dwóch lat występów klubu w National, Andrezj Jakubowicz (na zdjęciu po prawej) był obecny w sobotę na Le Creusot. Mistrz Polski (14-krotny) dwukrotny uniwersytecki mistrz świata, brązowy medalista World Tag Team Championship… Powiedział Creusot info: „Bardzo się cieszę, że jestem tutaj w Creusot, zawahałem się przez chwilę i odpowiedziałem pozytywnie i z przyjemnością Zapraszam UPCV Mam wspaniałe wspomnienia Z wizyty w Le Creusot To co się dzieje jest ogromne, po raz pierwszy w historii klubu i miasta witamy tenisistów stołowych, którzy wezmą udział w igrzyskach olimpijskich. Mam nadzieję, że tak się stanie i że polska drużyna przyjedzie trenować w Le Creusot Zaangażowanie Le Creusot i liderów UPCV jest ogromne i nie martwię się o przyszłość, jesteśmy bardzo dobrze przyjęci w Francja…”

Colors Bombin 14 Years Old: Perspektywa obiecującego młodego mistrza!


„Mój ojciec jest współprzewodniczącym klubu tenisa stołowego, a w domu regularnie rozmawiamy o tenisie stołowym i oczywiście o możliwości zorganizowania i przyjęcia drużyny (lub dwóch) z zagranicy w Halle des Sports for s trenować i przygotowywać na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.
To naprawdę ważne dla miasta, zdarza się raz w życiu i po raz pierwszy w Le Creusot. Byłoby naprawdę miło wybrać miasto Le Creusot jako tło…”

Arnaud Bigard: Niech życzenie się spełni!


Ewoluował na wózku inwalidzkim w National 2 w UPCV i dla niego również ten dzień awansu jest bardzo ważny. „Mam szczerą nadzieję, że życzenie wszystkich spełni się tutaj i się spełni… i że Le Creusot oficjalnie stanie się zapleczem olimpijskich rozgrywek tenisa stołowego. Chciałbym zobaczyć osoby niepełnosprawne, ich trening, technikę i jakość ich gra… a potem, jeśli uda mi się wymienić kilka piłek z zagranicznymi graczami, będę naprawdę szczęśliwy…”.

READ  Brześć, Nantes, Tuluza i Wersal na ósmej randce
JC Pirat