Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ignorowany przez 12 lat, ten bohater w końcu będzie mógł cieszyć się nagrodami, na jakie zasługuje

15 kwietnia, League of Legends Przywitaj się z bohaterem 154: Gwen. Opisywana jako „święte szycie” dziewczyna „rozdziera wrogów na strzępy” występuje w 6% gier rankingowych, co plasuje ją na 51 miejscu wśród najcenniejszych bohaterów. Należy zauważyć, że jego współczynnik banów wynosi 20%. Poza tym, Riot Games Postanowiłem pozbyć się niektórych starszych bohaterów. Po Volibear i Fiddlesticks przyszła kolej na celebrytę, aby udać się do stołu bilardowego.

Sparafrazuj Piekło słynnego lekarza

Dr. Mondo 2 września 2009 roku, jeden z najstarszych mistrzów League of Legends. Dodane obok postaci takich jak Janna, Malphite, Blitzcrank czy Twisted Fate autorstwa Dr. Mundo to zestaw narzędzi dla mniej tradycyjnych. Bez pośpiechu, tylko jedna umiejętność, stosunkowo przeciętne umiejętności, Dr Mondo jest postacią, która wyróżnia się w walce wręcz. Jednak jego zestaw umiejętności jest często nazywany przestarzałym, a wielu graczy zapuszcza się dalej wraz z nowymi, bardziej ekscytującymi bohaterami, takimi jak Samira czy Yoon.

Tak więc przy okazji aktualizacji 11.12 dr Mundo będzie mógł skorzystać z przeformatowania. Po Volibear i Fiddlesticks, a przed Shyvaną i Nocturne, słynny Summoner Rift Doctor zobaczy zaktualizowane umiejętności i nowy wygląd. Trudność w wykonywaniu ćwiczeń Ma to na celu zachowanie tożsamości bohatera, modyfikując ją na tyle, aby była interesująca dla graczy. Poprzednie poprawki zostały dobrze przyjęte przez większość graczy, dając znać zespołowi VGU odpowiedzialnemu za te zmiany, że są na dobrej drodze.

Wracając do doktora Mondo i jego mile widzianej przeróbki, Oto nowe umiejętności bohatera:

Umiejętność pasywna – idź tam, gdzie chce

Dr Mondo przeciwdziała efektowi poniższego unieruchomienia na niego. Traci zdrowie i upuszcza zbiornik chemiczny. Dr Mondo może go podnieść, ściskając go, dzięki czemu odzyskuje procent maksymalnego zdrowia i zmniejsza spowolnienie jego umiejętności pasywnej. Wrogowie mogą zniszczyć błystkę, nadepkując na nią.

READ  Test ViewSonic XG320U: nie monitoruj 32 szt. Ultra HD 144 Hz na PC, PS5 i Xbox Series

Dr Mondo korzysta również ze wspomagania zdrowej regeneracji w oparciu o jego maksymalne zdrowie.

A- Brudna piła

Dr Mondo rzuca skażoną piłę do kości, która spowalnia i zadaje magiczne obrażenia pierwszemu trafionemu wrogowi w oparciu o jego aktualny stan zdrowia.

Z – defibrylator

Dr Mondo na kilka sekund porażał się prądem, zadając ciągłe obrażenia magiczne pobliskim wrogom i kierując część obrażeń na Szare Zdrowie. Pod koniec semestru dr Mondo zadaje falę magicznych obrażeń pobliskim wrogom i przywraca mu szare zdrowie, jeśli jeden z wrogów zostanie trafiony (Leczenie jest zmniejszone, jeśli zranione są tylko stwory lub potwory). Dr Mondo może ponownie uruchomić defibrylator, aby natychmiast zlikwidować jego działanie.

E – siniak

Umiejętność pasywna – Dr Mondo zadaje dodatkowe obrażenia od ataku w oparciu o utracone zdrowie.

Aktywna umiejętność – Dr. Mondo wysyła swoją „medyczną” torbę do wroga, uszkadzając go fizycznie zgodnie z utraconym zdrowiem. Jeśli wróg zginie, zostaje odesłany, zadając minimalne obrażenia przechodzącym przez niego wrogom.

R – maksymalna dawka

Dr Mondo wstrzykuje sobie chemikalia i natychmiast przywraca część utraconego zdrowia. Stopniowo odzyskuje również procent swojego maksymalnego zdrowia i zyskuje dodatkową prędkość ruchu i obrażenia od ataku przez cały czas regeneracji.

Czy jesteś zadowolony z tego moda? Zachęcamy do odpowiedzi za pośrednictwem poniższego kwestionariusza i sekcji komentarzy.