Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyprzedaż PlayStation Days by Play: ekskluzywne oferty na PS4, PS5, PSVR i gry są dostępne w sprzedaży ze zniżką, zarówno fizyczną, jak iw sklepie!

Pod Proces wspólnotowy PlayStation Days of PlayI Interaktywna rozrywka Sony Obiecaliśmy sprzedaż między 26 maja a 9 czerwca 2021 r. To dobrze, jesteśmy i wreszcie możemy dowiedzieć się, jakie promocje opublikował wydawca, a mianowicie Obowiązuje zarówno w fizyce, jak iw PlayStation Store.

pogoda w AmazonkaI Zniżka lub MicromaniaTeraz możesz skorzystać z bardziej atrakcyjnych rabatów. Nowoczesne gry, takie jak Przetrwaliśmy drugą część Są one oferowane w cenie 29,99 euro, tytuły na PS5 nieznacznie obniżają cenę, aby rozpocząć proces zakupu, wydawcy zewnętrzni grają w tę grę, oferując świetne rabaty. Electronic Arts I UbisoftA co najważniejsze, niezbędne ekskluzywne produkty można dostać prawie za nic. Jeśli chcesz prof Bóg wojnyI Uncharted 4: Kres ZłodziejaI Niesławny drugi syn lub Ostatni remaster Za 9,99 € nadszedł czas! Na następnej stronie znajdziesz duży wybór ofert fizycznych.

Na PlayStation Store, Oferty idą dalej, czasem z niewielkimi rabatami. Assassin’s Creed Valhalla Na przykład 41,99 euro zamiast 44,99 euro, ale nie ma promocji lub mniej interesujących: możemy tylko doradzić porównanie ofert dystrybutorów i sklepu cyfrowego, aby znaleźć najlepsze ceny. Ale głównie jest tutaj Setki innych referencji, łącznie prawie 450, Odkrywać Bezpośrednio przy bramie.

Pamiętaj, że oferty dotyczą subskrypcji PlayStation Plus I Playstation teraz Obiecałem, ale obecnie nie jest dostępny. Co złamiesz przed latem?

Edytor winietWsparcie
redaktor
Ulubiony redaktor Twój ulubiony redaktor Od 2009 roku Pasjonat głośnej muzyki, fan wszelkiego rodzaju seriali komediowych. W życiu dużo grałem w Pokemony.
Chodź za mną : Twitter Gamergen

READ  Rewolucyjny przełom w komputerach z pamięcią wielostanową, która może przechowywać 100 razy więcej danych