Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hurricane Taylor Swift jest gotowy pobić wszelkie rekordy wydając nowy album

Hurricane Taylor Swift jest gotowy pobić wszelkie rekordy wydając nowy album

Ostrzeżenie przed burzą na planecie pop: Nowy album amerykańskiej piosenkarki Taylor Swift zostanie zaprezentowany w piątek, 19 kwietnia o północy czasu nowojorskiego (6:00 czasu paryskiego).

Odkąd gwiazda ogłosiła swoje zwolnienie w lutym Sekcja torturowanych poetów Podczas ceremonii rozdania nagród Grammy – najbardziej prestiżowej nagrody American Music Awards, podczas której po raz czwarty zdobyła Album Roku – miliony jej fanów („Swifties”) próbowały odkryć wskazówki na temat tego, co ich czeka.

Wśród dobrze znanych elementów: Ten jedenasty album zawiera współpracę z brytyjskim zespołem rockowym Florence + The Machine i amerykańskim raperem Post Malone, który towarzyszy mu w pierwszej piosence. piętnaście dni.

Przeczytaj także: Materiał jest zastrzeżony dla naszych subskrybentów Taylor Swift, najnowsza międzynarodowa gwiazda popu

„Jestem wielkim fanem poczty [Malone] Za jego jakość jako kompozytora, jego muzyczne doświadczenia i melodie, które komponuje, które pozostają w Twojej głowie na zawsze.Czwartek napisał Na InstagramiePiosenkarka country stała się międzynarodową gwiazdą. „Miałem okazję zobaczyć, jak ta magia ożywa, kiedy razem pracowaliśmy piętnaście dni »Dodała, ogłaszając publikację wideo pod koniec piątku.

Nowe odniesienia do byłego chłopaka

O nowym albumie Taylor Swift powiedziała niedawno: „Przypomniało mi to, że pisanie muzyki napędza mnie do działania”.. Wśród krążących teorii praca ta skupi się na jej związku z byłym chłopakiem, brytyjskim aktorem Joe Alwynem. Nazwa utworu („Krąg udręczonych poetów” po francusku) również została zaczerpnięta z dyskusji grupowej zatytułowanej „Klub Udręczonego Człowieka”, którą aktor przeprowadził z Paulem Mescalem i Andrew Scottem, dwoma innymi aktorami.

Lista utworów – w sumie szesnaście – daje pewne wskazówki na temat zaangażowania Anglika: Na razie, Londyn („Żegnaj, Londynie”) Mogę to naprawić (naprawdę nie mogę) („Mogę to zmienić, naprawdę nie mogę”) i Najmniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył („Najmniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył”).

READ  Gavini prezentuje swój album Vent de l'ouest
Przeczytaj także | Materiał jest zastrzeżony dla naszych subskrybentów Super Bowl 2024: Travis Kelce, wspaniały zawodnik futbolu amerykańskiego i przyjaciel Taylor Swift

Powrót do dawnych towarzyszy, bez zdejmowania rękawiczek, stał się także tradycją Taylor Swift, piosenka po piosence. Obecnie wybranym urzędnikiem jest gwiazda NFL Travis Kelce, ostatni zwycięzca Super Bowl z drużyną Kansas City Chiefs. A dla niego nowy album „To niewiarygodne”.

Pierwszy artysta-miliarder dzięki samej muzyce

Dzięki swojej nowej wygranej Grammy w lutym Taylor Swift radzi sobie lepiej niż legendy amerykańskiej muzyki, takie jak Frank Sinatra, Paul Simon i Stevie Wonder. Prawie dwadzieścia lat od jego rozpoczęcia wydaje się, że nic nie jest w stanie go zatrzymać.

Fani Taylor Swift odkrywają wyskakującą instalację z okazji wydania albumu „The Tortured Poets Department” w centrum handlowym w Los Angeles w Kalifornii, 17 kwietnia 2024 r.

W wieku trzydziestu czterech lat, na początku roku, została pierwszą artystką, która została miliarderką wyłącznie dzięki dochodom z muzyki. Oczekuje się, że jego światowe tournée „Eras Tour”, które w nadchodzących tygodniach obejmie Paryż i Lyon, wygeneruje łączne przychody w wysokości 2 miliardów dolarów (1,88 miliarda euro), po przekroczeniu już symbolicznego pułapu 1 miliarda dolarów w 2023 roku. , pierwszy w historii muzyki.

Przeczytaj ankietę: Materiał jest zastrzeżony dla naszych subskrybentów Niesamowita wycieczka maszynowa Taylor Swift napędza turystykę w Europie

Otwarcie kasy biletowej pod koniec 2022 roku na początek trasy zostało odwołane po przedsprzedaży charakteryzującej się niekończącym się oczekiwaniem i licznymi awariami technicznymi związanymi z ogromnymi połączeniami fanów. Jego poprzedni album ukazał się w 2022 roku, północofiara własnego sukcesu, również spowodowała krótką awarię Spotify.

Międzynarodowe warsztaty

Kursy online, zajęcia wieczorowe, warsztaty: rozwijaj swoje umiejętności

badać

Pochodząca z Pensylwanii pisze piosenki już jako nastolatka, a zaczynała w stolicy kraju, Nashville. Stopniowo odchodząc od tego amerykańskiego stylu, stopniowo piął się w rankingach i zyskiwał popularność.

READ  WSPÓŁPRACA LG Z GOOGLE OFERUJE TRZY MIESIĄCE STADIA PRO Z telewizorami LG
Przeczytaj analizę | Materiał jest zastrzeżony dla naszych subskrybentów Fałszywe porno Taylor Swift: Sztuczna inteligencja i ciemne zakątki Internetu

W 2018 roku opuściła wytwórnię Big Machine i dołączyła do Universal, nie mając praw do swoich poprzednich albumów. To nie miało znaczenia: nagrała ponownie swoje wczesne nagrania, aby odzyskać kontrolę. Kompozycje te, za każdym razem przywoływane wzmianką o „wersji Taylor”, przekonują zarówno jej fanów, jak i branżę muzyczną, i stanowią kolejny tour de force tej przełomowej artystki w amerykańskiej kulturze popularnej.

Beyoncé i Billie Eilish jako konkurentki

Mając 283 miliony subskrybentów na Instagramie, ma taki wpływ wśród młodych Amerykanów, że świat polityczny zaczyna sobie wyobrażać, jaki wpływ mogłaby mieć na listopadowe wybory prezydenckie. Choć rzadko wypowiada się na ten temat, Donald Trump i jego republikańscy zwolennicy obawiają się jej wpływu na młodą publiczność.

Nowy album ukaże się na platformach trzy tygodnie po kolejnej amerykańskiej ikonie: Beyoncé i niej Kowboj Carter. Zespół z bogatymi wpływami country, który może być pretendentem do nadchodzących nagród Grammy. Być może wraz z wydaniem nowego albumu innej gwiazdy, Billie Eilish Uderz mnie mocno i delikatnie, 17 maja.

Przeczytaj także | Materiał jest zastrzeżony dla naszych subskrybentów Taylor Swift, największa gwiazda Ameryki, która doprowadza Trumpa do szału

Świat z Agence France-Presse

Wykorzystaj tę zawartość ponownie