Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quentin Tarantino odwołuje „The Movie Critic”, swój dziesiąty (i ostatni) film o Libération

Quentin Tarantino odwołuje „The Movie Critic”, swój dziesiąty (i ostatni) film o Libération

Jak podaje amerykański portal Deadline, reżyser porzuci swój dziesiąty film, opowiadający historię krytyka filmowego w Los Angeles w latach 70., co zaskoczyło Hollywood, mimo że film wydawał się zmierzać w dobrym kierunku, z Bradem Pittem w napisach końcowych. .

Czerwiec 2023, pałac na Lazurowym Wybrzeżu. Libijczyk Dostał audiencję u Quentina Tarantino. Następnie reżyser zostawia duet reporterów i fotografów, aby zmoczyli się i kontemplowali usianą jachtami panoramę miasta, ze scenariuszem w dłoni, cygarem w ustach i sałatką z musztardy kalmarów w zasięgu widelca. Jesteśmy pewni, że ten drukowany tekst może być tylko Krytyk filmowyogłoszono kilka tygodni temu w Cannes jako jego dziesiąty i ostatni film, zgodnie z obietnicą, którą złożył (albo szeptał Luc Besson, Według słów Luca Bessona samego siebie) do przestrzegania Dziesięciu Przykazań 35mm. Z własną partyturą Hypermeta – historią krytyka filmowego pracującego w dziennikarstwie porno w alternatywnym Los Angeles lat 70. w Tarantinoverse – Krytyk filmowy Stał się postmodernistycznym świadectwem dawnego złego chłopca złotej ery amerykańskiego indie początku lat 90. (logo Miramax, Złota Palma itp.), który stał się nieosiągalną gwiazdą z ambicjami literackimi…

Brad Pitt w aktorstwie

Cóż, jeśli mamy w to wierzyć Czas dostawy, bardzo popularna witryna, która nadaje puls całemu Hollywood, te strony, które według wszystkich fanów mieszkańca Knoxville (Tenn.) znajdują się dziś w szufladzie. Został odłożony na półkę wraz z innymi projektami reżysera dotyczącymi zombie, takimi jak ten Gwiezdny Trek Niezwykle brutalny („ocena R” lub wymaga towarzyszenia nieletnim poniżej 17 roku życia w Stanach Zjednoczonych) z pobocznego programu o braciach Vega Rezerwowe Psy I Pulp fiction Albo ma na imię węgorz Zabij Billa III – A co jeśli wnuczka pierwszej ofiary zemści się na „Pannie młodej” dwadzieścia lat później? Serwis specjalizujący się w pochodzeniu miarki nie podaje powodu tej nagłej zmiany opinii – właśnie zrobił to Tarantino „Zmień zdanie”, To wszystko.

READ  Quinté PMU - PROGNOZA PRIX DE LILLE 8 STYCZNIA 2023

Jednak w przeciwieństwie do stadionów, o których przez lata mgliście wspominały kalifornijskie plotki, Krytyk filmowy Wyglądało na to, że został wprowadzony na tory prowadzące bezpośrednio do edycji Cannes w 2025 r., jak obliczył w myślach dyrektor wydarzenia, Thierry Fremaux, przed publicznością w Grand Rex podczas zajęć podpisanych z QT w marcu 2023 r. Jesienią po strajku aktorów w Hollywood, który doprowadził do zamrożenia projektu, a ogłoszenie obsady Brada Pitta wywołało nowy szok. A gdyby teraz przejął rolę Cliffa Bootha? (Pewnego razu w Hollywood) Kaskader filmowy i mechanik zajmujący się naprawą anten telewizyjnych topless? Stan Kalifornia natychmiast przyznał równowartość 20 milionów dolarów ulg podatkowych, aby film mógł być kręcony w Los Angeles w optymalnych warunkach. Podczas wywiadu w światPaul Schrader powiedział nawet, że Tarantino poprosił go o pozwolenie na „przerobienie” jednego ze swoich filmów z lat 70. na własny film fabularny, potwierdzając tym samym jego przeczucie, że… Krytyk filmowy Pozwoliłoby to Tarantino, samozwańczemu półkrytykowi, półfilmowcowi, wyzwolić swoje rewizjonistyczne impulsy, zapisane już w jego książce. Spekulacje kinowe. Na przykład: Jak to by wyglądało? kierowca taksówki Briana De Palmy?

Pozostawił po sobie „dużą grupę”

Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy. Przynajmniej nie poprzez podpis Tarantino. Chyba, że ​​zmieni swoją decyzję, jak to już zrobił z Zachodem za zamkniętymi drzwiami 8 drani. W 2014 roku, kiedy film miał wejść do produkcji, scenariusz „wyciekł” do Internetu przez nieostrożnego czytelnika, co zrujnowało zainteresowanie przedstawieniem go w oczach Tarantino. Zanim zmienił zdanie kilka miesięcy później, po publicznym przeczytaniu scenariusza. Ma obsesję na punkcie pomysłu, aby nie przegapić wyjścia, zostawiając za sobą „główna grupa” Bez zepsutego zakończenia, jak się zwierzył LibijczykWydaje się, że Tarantino jest zdeterminowany, aby poczekać jeszcze kilka lat przed ostatecznym klapsem.

READ  Micheaux był obecny podczas kłótni Ines Rieg i Natashy St-Pierre na marginesie programu Dancing with the Internet Stars?