Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Charlotte Gainsbourg: „To niesprawiedliwe odsyłać mojego ojca do…”, podnosząc głos w drażliwym temacie

Charlotte Gainsbourg: „To niesprawiedliwe odsyłać mojego ojca do…”, podnosząc głos w drażliwym temacie

Naszym kolegom z Pani Figaro, Charlotte Gainsbourg i Charlotte Rampling zgodziły się na udzielenie wywiadu podczas wzajemnego wywiadu. Z jednej strony piosenka i kino, z drugiej najważniejsze filmy i moda. „Czuję się połączony. Jak przyjaźń Cichy. „Nie musisz znać ludzi na co dzień, żeby czuć się znajomo i wiedzieć, że oni też są tam, gdzie Ty”.– zwierza się wielka aktorka córce Jane Birkin i Serge’owi Gainsbourgowi.

Co więcej, obie kobiety są wrażliwe W kilku tematach, takich jak moda. „Charlotte, zawsze miałaś swój własny styl. Tak jak twoja matka miała swój. Aby na nowo odkryć swoje powiązania z projektantami mody… Znalazłam swój styl, kiedy go poznałam”. Yuhji Yamamoto. Kiedy byłam młoda, ludzie zakładali na mnie wszystko, co na mnie pasowało. „Ona jest jak Charlotte”.

Charlotte Gainsbourg wyjaśnia historię swojego ojca

Podczas tego wywiadu, Charlotte Gainsbourg chciała trochę wyjaśnić kwestię, która nie do końca jej się podobała. Rzeczywiście, nasi koledzy z… Pani Figaro Zapytaj go: „Twój ojciec nie może już dziś szokować. Czy żałujesz, że to efekt MeToo?”

Córce dwóch wielkich artystów. „Życie bez Podżegaczy byłoby bardzo nudne. Po tym uważam za niesprawiedliwe przywracanie ojca Ja też. Musimy rozróżnić podżegaczy i agresorów”., Przejęła inicjatywę, zdecydowana bronić ojca.

Jego wizja #MeToo

Następnie Charlotte Gainsbourg wraca na falę Kampania #MeToo, która ogarnęła Francję. „Na początku MeToo widziałem z daleka w Stanach Zjednoczonych. Potem wydarzyło się to tutaj. Uważam, że to naturalne, że kobiety rozmawiają, że rzeczy się poruszają. Świat pracy, niezależnie od zawodu, zmienia się radykalnie. Ważny”.

I towarzysz Ivan Attal precyzuje to „Uwodzenie nigdy nie zniknie z relacji międzyludzkich. Ani historie opowiadane w kinie. Nie powinniśmy porzucać tej pokusy, ale raczej znaleźć jej ukoronowanie. Oczywiście uzgodniono coś bardziej pokojowego. Jednak w tej chwili pilne jest, aby kobiety mogły zabrać głos, aby ich słowa zostały usłyszane i aby zostały usłyszane. Być może trzeba będzie pójść dalej, często do przesady, aby coś zmienić…

READ  Eurowizja Junior 2022: Lisandro (The Voice Kids) i jego nieoczekiwany występ, by wygrać Francję z „Oh mom!” »