Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hotel NYX został otwarty przez Grupę Leonardo w Polsce

Stolica Polski otrzyma swój pierwszy hotel NYX od Leonardo Hotel Group. Hotel NYX w Warszawie otworzy swoje podwoje 11 stycznia 2021 na Placu Warszawa.

Hotel Nikes znajduje się obok New Warsaw Tower, najwyższego budynku w Europie Środkowej, a obecnie budowany jest na 310 metrów.

Nowy hotel to połączenie designu i obsługi klienta. Za projekt hotelu odpowiada Andreas Newtom. Wybrane dekoracje i dodatki są przeznaczone wyłącznie dla hoteli NYX. Aby uchwycić wrażenie Warszawy, można znaleźć w hotelu różne artefakty uliczne, wideo i współczesne. Prace wschodzących lokalnych artystów są wystawiane przez lokalnych kuratorów.

Do dyspozycji gości oddano łącznie 331 pokoi i pokoi. Istnieje pięć sal konferencyjnych na spotkania i konferencje, które można ze sobą elastycznie łączyć. „Conflict” to nazwa nowej hotelowej restauracji i baru zlokalizowanego w Lobby Lounge. Uzupełnia ofertę salonów gier o gry retro i strefę fitness.

Joram Pitton, dyrektor zarządzający hotelu Leonardo w Europie Środkowej, powiedział:

Polska jest obiecującym miejscem biznesowym, przemysłowym i kulturalnym. Z naszym pierwszym hotelem Leonardo Royal Warsaw mamy już ugruntowaną pozycję w stolicy. Zwłaszcza gdy inwestycje w Europie są generalnie jałowe, oprócz naszej nowej funkcji domowej sztuki, strona będzie miała znaczenie gospodarcze.

READ  Nocne wiadomości