Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hoshi odpowiada na przepustkę Fabiana Lesovera w TPMP: „Wystarczy!”

Hoshi odpowiada na przepustkę Fabiana Lesovera w TPMP: „Wystarczy!”

Aline Joquard przez Agence France-Presse

Francuska piosenkarka Mathilde Gerner, aka Hochi, 14 lutego 2020 roku w Victoires de la musique.

Telewizor – nadal nie działa. Hoshi Wymagany Likier Fabian Milczeć w środę, 20 października, na Instagramie, w odpowiedzi na „mea culpa” autora na TPMP. W kwietniu ubiegłego roku Fabian Lesover zaprezentował Kontrowersje, które oceniają piosenkarka Hoshi to było przerażające”Żałuje, że jego piosenek nie tłumaczy „Sounding Singers”.

W tę środę, 20 października, felietonista Touche Pas à Mon Poste był na C8, aby odpowiedzieć na zadane pytanie. Cyryl Hanouna: Czy sieci społecznościowe utrudniają życie ze sławą? Fabian Lesoffer skorzystał z okazji, aby wiosną powrócić do „Kontrowersji Hoshi”.

„Ja też bardzo cierpiałem” – powiedział. Ranisz go, ranisz mnie też. Ponieważ nie chciałem jej skrzywdzić, jej rodziców i oczywiście babci. To wielka pomyłka” – powiedział o kolekcji Cyryla Hanoune.

– Niech przestanie mówić o moim ciele.

El Hoshi szybko odpowiedział za pośrednictwem swojego konta na Instagramie na wyjaśnienia dotyczące produktu. Została opublikowana w opowiadaniu wideo Fabiana Lesovera „Ah Bon?”.

25-letni artysta wspomina również, że kilka dni temu Fabian Lesover był na planie kręcenia Jordana De Luxe w TéléStar Play, aby promować swoją książkę i uzasadnić swoje kwietniowe komentarze. „Jeśli Fabian Lesover chce sprzedać swoją nową książkę, niech trafi do salonów lub księgarni, ale przestań mówić o moim ciele i jego „poślizgu” (w tym momencie dryf). Wystarczy, napisał Hoshi.

Zrzut ekranu z Instagrama / Hoshi

Hoshi zwraca się do Fabiana Lesovera w historii, środa 20 października

Na planie TPMP „usprawiedliwienie” Fabiena Leceuvre już wywołało reakcję. Potępiając „właściwe myślenie” sieci społecznościowych, powiedział, że padł ofiarą swojego statusu pięćdziesięcioletniego „białego” mężczyzny, heteroseksualisty. „To prawie brudna twarz”, powiedział.

READ  Analiza udziału w rynku dla firm i segmentów branży rozrywkowej (2022-2031) | Sieci rozrywkowe DNA, marketing wydarzeń, kluczowe wydarzenia

drKomentarze, o których nie pominął felietonista Kelly Vidovili. „Zasmuca mnie to, że jesteśmy w trakcie procesu współczucia napastnikowi. Jest Fabian, to ty zaatakowałeś” – wspomina – „mimowolnie, ale nadal nie jesteś głupi, powiedziałeś bardzo silny słowa. Nie możemy narzekać, ponieważ zaatakowałaś kogoś w jego ciele.” '”, podkreśla Kelly Vidophile, Clear. Niestety, Fabian Léquiuffer nie zrobił wszystkiego, by przeprosić bezpośrednio Hoshiego, i ponownie korzysta z sieci społecznościowych, aby prosić o przebaczenie.

Zobacz także na The HuffPost: W wygranych w 2020 roku Al-Hoshi śpiewa przeciwko homofobii