Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Drużyna Bundesligi współpracuje z Sorare i wkracza w świat NFT

Bundesliga degraduje Suriyar

Jeśli trochę śledzisz wiadomości o kryptowalutach, nie przegapisz ich Francuski startup Sorare. Na początku Jedna z najpopularniejszych obecnie gier blockchainSorare nie jest zadowolony ze swoich osiągnięć i kontynuuje dynamiczny rozwój w branży rozrywkowo-sportowej.

Zaledwie miesiąc po ogłoszeniu partnerstwa z LaLiga, hiszpańską ligą piłkarską, Sorare powraca na scenę z kolejną ważną europejską ligą. Tym razem, Francuski startup podpisuje ligę niemiecką, federacja reprezentująca dwie niemieckie zawodowe ligi piłkarskie. Obejmuje to 18 klubów z Bundesligi 1 i 24 kluby z Bundesligi 2.

reklama powinna Aby zachwycić fanów piłki nożnej za Renem. Od dziś będą mogli zbierać karty swoich ulubionych zawodników i brać z nimi udział w zawodach. znaleźć w szczególności Robert Lewandowski, Bayern Monachium i jego koledzy z drużyny Thomas Muller czy Manuel Neuer, ale także Zwłaszcza Erling Haaland, norweski solidny blok Dortmundu.

„Cieszymy się, że możemy być partnerami w tak dynamicznej i ekscytującej firmie. NFT to technologia przyszłości, której nie należy lekceważyć – szczególnie w sektorze sportowym. Jestem więc przekonany, że ta współpraca nada nowy impuls” powiedział Robert Klein, prezes Bundesligi International.

👉 Aby dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak działa Sorare, znajdziesz to tutaj.

Sorare, okno transferu jakości

Okno transferowe się skończyło, ale to nie powstrzymuje Sorari przed kontynuowaniem rekrutacji. Dzięki nowej umowie francuski startup jest teraz partnerem Prawie 200 klubów Na całym świecie, w tym Legendarne Podstawy Okrągłej Kuli. Real Madryt (La Liga) i Bayern Monachium (Bundesliga) razem zdobyli 19 z 65 tytułów Ligi Mistrzów w historii.

READ  Britney Spears pozostanie pod opieką swojego ojca, orzeka amerykański sąd

Mimo że często mamy ochotę to powtarzać, to jest nowość To prawdziwy gigantyczny skok Dla francuskiego startupu:

„Bundesliga to jedna z najlepszych lig na świecie […] To na ogół przyciąga największą frekwencję na stadionach piłkarskich. To jest piłka nożna taka, jaka powinna być, z fanami w każdy weekend w interakcję ze swoimi ulubionymi zawodnikami i klubem. „Cieszymy się, że fani Bundesligi w Niemczech i na całym świecie mogą spotykać się online i tworzyć własny sport, który kochają” – powiedział Nicholas Julia, dyrektor generalny i współzałożyciel Sorare.

Od momentu powstania w 2018 roku, Sorari niewątpliwie wygrał swój zakład Aby połączyć innowacyjną technologię niewymiennych tokenów (NFT) ze światem piłki nożnej, jednocząc społeczność wokół ich gier wideo. We wrześniu obliczono platformę Ponad 170 000 aktywnych użytkowników Rozprzestrzeniaj się w 180 różnych krajach.

Inicjacja – a ostatnio jednorożec – francuska Nigdy nie przestawaj zdobywać ziemi. Po trzech latach istnienia Sorare jest już głównym graczem w sektorze NFT, gier wideo i piłki nożnej.

👉 Na ten sam temat – LaLiga dołącza do blockchainu Sorare i wkracza w świat NFT

Co wiesz o linkach afiliacyjnych? Ta strona wyświetla zasoby, produkty lub usługi związane z inwestycjami. Niektóre linki w tym artykule są powiązane. Oznacza to, że jeśli kupisz produkt lub zarejestrujesz się na stronie z tego artykułu, nasz partner płaci nam prowizję. Dzięki temu możemy nadal dostarczać oryginalne i przydatne treści. Nie ma to żadnego wpływu na Ciebie, a nawet możesz zostać nagrodzony, korzystając z naszych linków.

Biuletyn

W każdą niedzielę otrzymuj podsumowanie wiadomości o kryptowalutach 👌 i to wszystko.