Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta zabita, mężczyzna ranny w westernie z Alekiem Baldwinem

Kobieta została zamęczona, a inna została ranna w strzelaninie, która miała miejsce w czwartek, 21 października, na miejscu filmowania Rdza, western, w którym występuje Alec Baldwin w Nowym Meksyku w Stanach Zjednoczonych.

42-letnia kobieta została ewakuowana helikopterem do pobliskiego szpitala, ale „zmarł z powodu odniesionych obrażeń”Departament Szeryfa Hrabstwa Santa Fe poinformował w oświadczeniu, że druga ofiara, mężczyzna w tym samym wieku, została przyjęta na intensywną terapię.

Według śledczych, którzy udali się na scenę po otrzymaniu połączenia alarmowego, dramat wydaje się być powiązany z pistoletem używanym jako rekwizyt i aktywowanym podczas kręcenia filmu. „Śledczy próbują dowiedzieć się, jaki rodzaj pocisku został wystrzelony i jak”., wyjaśnia komunikat prasowy, w którym nie określono liczby strzałów.

Według strony ostateczna data Specjalizujący się w rozrywce jeden z aktorów filmu aktywował broń podczas próby, nie podejrzewając, że jest tam ostra amunicja.

Przeczytaj także Ten artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Hillary ze stanu cywilnego, Hilaria z bliskich przyjaciół: Influencer Hilaria Baldwin oskarżona o zgwałcenie jej tożsamości jako Latynoski

Strona filmowania zamknięta

Następnie rzecznik ds. produkcji potwierdził stronie, że„Wypadek (…) polegający na przypadkowym odpaleniu pustego pistoletu”. Wskazuje, że Dwóch członków ekipy filmowej zostało zabranych do szpitala”.

Miejsce kręcenia, Bonanza Creek Ranch, powszechnie używane na Zachodzie, zostało odgrodzone w czwartek po południu, jak podają lokalne media.

Rdza Jest to zachodni film napisany i wyreżyserowany przez Joela Sousę, w którym występuje Alec Baldwin jako współproducent i wyjęty spod prawa Harland Rust, który przychodzi z pomocą swojemu 13-letniemu wnukowi, który został skazany na śmierć za morderstwo. Zdjęcie opublikowane w czwartek rano Konto artysty na Instagramie Wygląda na to, że pojawia się w miejscach filmowania w Rdza W serialu występuje także Australijczyk Travis Fimmel, znany z roli Ragnara Lothbroka Wikingowie.

Przeczytaj także Donald Trump – Alec Baldwin: la guerre des tweets

W marcu 1993 roku na planie filmu zmarł aktor Brandon Lee Kruk Po postrzeleniu w brzuch.

READ  To jest powód, dla którego piosenkarka kategorycznie odmówiła udziału w „Tańcu z gwiazdami”.

Uważa się, że broń użyta do strzelania podczas sceny z 27-letnim synem gwiazdy sztuk walki Bruce’a Lee zawierała tylko puste kule. Ale sekcja zwłok wykazała, że ​​został trafiony pociskiem kaliber 44, który utknął w lufie i został wyrzucony z powodu eksplodującego naboju. Prokurator prowadzący śledztwo stwierdził, że: „Zaniedbywanie”.

Świat z AFP