Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hiszpania, która została już przetestowana przez Szwecję, tym razem potyka się w Polsce

Mecz: 1-1

Trzecia w grupie E w grupie kick-off, wybór Hiszpanii to wejście na wodę (1-1) po nowym remisie z Polską. Wyeliminuj późno i blisko, lewantowski grupa oddycha świeżym powietrzem. Ta decyzja dotyczy głównie Szwecji (z 4 punktami na pierwszym miejscu) i Słowacji (druga z 3 punktami).

W przeciwieństwie do ostatniego meczu z Hiszpanią tym razem (0:0), jeśli widzisz siatkę, jeszcze nie ugryzła. Mimo początkowego wyniku Moraty po niskim trafieniu Gerarda Moreno (25.), La Roja, który był po prawej stronie hiszpańskiego ataku, stracił wyrównanie przez Lewandowskiego. Po zjedzeniu pierwszej szansy (43.), Bayern Striker wygrał swoją walkę z Laporte i utrzymał tytuł nie do zatrzymania po powrocie z szatni (54.).

Hiszpania mogła odzyskać kontrolę w tym procesie, ale duet Gerard Moreno-Morata tym razem przegapił ogromną okazję do zdobycia bramki. Po zakazie, który otrzymał od CM po tym, jak penaltikkup motaritam dotknął słupka, druga noga na piłce uratowała pustą bramkę (57c) do przywrócenia całkowicie chybionego wcześniej. W końcu ekipa Louisa Enrique pojawiła się w formie przerwy, nie mogąc znaleźć najmniejszej iskry przeciwko polskiej drużynie. Świetnym tego przykładem jest końcówka meczu z wieloma Polakami przed bramką Schkesneya (74., 80., 84.).

Gracz: Lewandowski podtrzymuje zaufanie Polaków

Robert Lewandowski tym razem strzelił gola, zarówno po cichu w Euro, jak i nawet w konkursach produkcyjnych. Jego cel może być w równowadze. Walcząc o remis w ciągu godziny, polski napastnik dał pewność swojej selekcji, narażając mecz na duże ryzyko. Napastnik Bayernu Monachium jest w końcu decydujący.

9

Rozpoczynając turniej po raz pierwszy, Gerard Moreno od początku 2019 roku był zaangażowany w dziewięć bramek narodowych. To więcej niż jakikolwiek inny hiszpański gracz.