Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Hierarchia między godnym kinem a rozrywką nie ma już znaczenia”

Młodzież i kino 3/7 – 137 000 młodych subskrybentów w 2 lata… Zabawny i pouczający 24-letni Clararonaway, entuzjasta kina samouk, ożywia świat kina YouTube.

Strumień słów, żywych gestów i szybkich analiz… Dla tych, którzy nie urodzili się z szerokopasmowym łączem, Claronway wydaje się być wciśnięty w sprężyny. Jednak jej 137 000 subskrybentów na YouTube nie ma problemu z jej śledzeniem. uruchomiony na swoim kanale W maju 2019 roku, z cerą koreańskiej lalki i źrenicami skaczącymi jak pinball w jej wielkich oczach, 24-latka zdołała ucieleśnić inny sposób mówienia o kinie w sieciach.

Spoon, napisany w linii, jego filmy zatytułowane „What’s the Box Office?” Czy kino może zachować klimat? Lub „filmy, aby zobaczyć miłość inaczej”. Szwajcarski scyzoryk kamerzysta „Klararunaway cały czas słynie i dynamituje kaplice. Zajmuje się telenowelami i przebojami kinowymi, zgłębia socjologię i ekonomię kina, polecając jednocześnie filmy autorskie.

ten „Matka Kastora i Opowieści z serialu”, Własnymi słowami uwielbia też dzielić się nieznanymi historiami o autorstwie dzieł. W małym świecie filmów na YouTube, wciąż męskim i zdominowanym przez krytyczne ćwiczenia, znalazłem ton. Bezpośredni, zabawny, pouczający, nigdy nie wiedzący. Leżąc na sofie lub z kubkiem w dłoni, zwracając się do niej „komunikacja społeczna”Jak przyjaciele. Profil jego subskrybentów?„Pomiędzy 18 a 35 rokiem życia 80% to mężczyźni, nieco wykształceni i bardzo kochający”.

  • bezpieczna płatność
  • bez zobowiązań
  • Prosta rezygnacja z subskrypcji
READ  Gala amfAR: Sharon Stone przybywa ze swoim najstarszym synem na najważniejszą imprezę festiwalu filmowego w Cannes