Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Habib Bey opuszcza swój pierwszy występ z Red Star

  • czerwona gwiazda    0    1


    Villefranche

Po tym, jak Vincent Bordeaux został zwolniony przez kierownictwo Red Star, były prawy obrońca Olympique Marsylia, Habib Bay, po raz pierwszy w swojej karierze został tymczasowo profesjonalnym trenerem drużyny. Asystent trenera nie zdołał jednak uniknąć piątej porażki w siedmiu meczach dla gwiazdy klubu Power z Villefranche (0-1), mimo kilku mocnych opcji taktycznych.

Co następuje po tej reklamie

Były reprezentant Senegalu również mówił o tym pierwszym doświadczeniu przez mikrofon paryski : „Poproszono mnie o przejęcie kierownictwa, zrobiłem to z dużą energią z personelem i klubem. Pracowaliśmy przez te cztery dni, aż znaleźliśmy zespół z charakterem. Trzeba było odmłodzić głowy, nie było to łatwe po 6:0 w Annecy. Możesz zapytać wszystkich, których byłem przekonany, że wygramy. Widziałem sygnały w tym kierunku ze strony graczy i klubu. Nie sądzę, abyśmy zasłużyli na przegraną, ale czasami piłka nożna jest niesprawiedliwa.

READ  Hiszpania traci bohaterską Szwajcarię w rzutach karnych / Euro 2020 / Pomocnik / Szwajcaria - Hiszpania (1-1, tab. 3) / SOFOOT.com