Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Euro 2024 po Mbappe?

Gwiazda Euro 2024 po Mbappe?

Zacznij od Mondialu Wyłączono: wywiad Randalla Kolo Mwaniego z „Małym bratem”!

Przeszłość często to pokazywała. Kiedy zawodnik błyszczy na międzynarodowym turnieju, Real Madryt nigdy nie jest daleko. Nowa ilustracja z Euro 2024, ponieważ Real Madryt interesuje się Riccardo Calafiore, Jak podaje La Gazzetta dello Sport. Włoski środkowy obrońca, który obecnie przebywa w Bolonii, zrobił wrażenie podczas Mistrzostw Europy, zwłaszcza swoim zdecydowanym ruchem, który doprowadził do bramki Zaccagniego przeciwko Chorwacji. Calafiore wyróżnił się swoim wspaniałym występem w fazie grupowej, potwierdzając, że miał doskonały sezon pod wodzą Thiago Motty w Bolonii.

Calafiore jest warte 40 milionów euro

Po debiucie w Romie, następnie w Genui i Szwajcarii, Bolonia podpisała z nim kontrakt w 2023 roku za około 4 miliony euro. Dziś dzięki występom na Euro jest wyceniany na 40 milionów euro. Bolonia chce zatrzymać Calafiore, zwłaszcza po odejściu Thiago Motty, ale nie zamyka drzwi w sprawie transferów. Juventus również jest zainteresowany i może włączyć dwóch zawodników do procesu wymiany. Wraz z Realem Madryt, Arsenal monitoruje zawodnika. Ponieważ 40% sprzedaży trafi do Bazylei, Bolonii nie stać na dawanie prezentów, a cena może jeszcze wzrosnąć, jeśli Calafiore w dalszym ciągu będzie robić wrażenie na Euro.

Przeczytaj także:

Real Madryt: Nacho oficjalnie dołącza do Arabii Saudyjskiej!

Real Madryt: Anglia zaczęła się martwić o Bellingham po meczu ze Słowenią

Podsumowując

Real Madryt jak zwykle dużą wagę przywiązuje do zawodników, którzy błyszczą na międzynarodowych rozgrywkach. Wygląda na to, że jeden z graczy wygrał. Według włoskiej prasy klub Merengue podąża śladami Ricardo Calafiore.

READ  Benoit Saint-Denis, siły specjalne