Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

GTA Online: Wkrótce koniec ery…

Chociaż GTA V osiągnęło wyczyn wypuszczając co najmniej trzy różne generacje konsol, wydaje się, że gra nie jest zbyt długotrwała. W rzeczywistości tryb multiplayer wkrótce zniknie z konsol PS3 i Xbox 360.

Grand Theft Auto V Jest to gra wideo Lewiatan. Dostępne o PCA
PS3
A
Xbox 360
A PS4 A Xbox OneI tak dalej PS5 A Seria XboxGra zebrała co najmniej 145 milionów sprzedaży. Te doskonałe liczby sprawiają, że jest to druga najlepiej sprzedająca się gra, zaraz za nią rzemiosło Maine. GTA V zawdzięcza swój sukces i długowieczność trybowi multiplayer: GTA Online. Przypominamy, że tryb ten pozwala tworzyć własną historię na ulicach Los Santos, odpoczywając z przyjaciółmi lub innymi graczami, strzelając lub kradnąc samochody. Zwłaszcza w tym trybie gracze mogą zanurzyć się w GTA RP. Wystarczy powiedzieć, że GTA Online dało grze drugi wiatr i teraz cieszy się szczytem. Tak, ale tutaj, dla niektórych graczy to wszystko wkrótce się skończy.

Żegnaj PS3 i Xbox 360

i tak, gry rockowe Niedawno ogłoszono smutną wiadomość: serwery PS3 i Xbox 360 zostaną wkrótce wyłączone. Jednak nadal masz czas do końca roku, aby cieszyć się ulicami Los Santos w trybie wieloosobowym, ponieważ to zamknięcie wejdzie w życie 16 grudnia 2021 r. Towarzyszy temu również zamknięcie systemu statystyk Rockstar Games Social Club dla tych dwóch platform… To nie jedyna gra od Rockstar Games, której serwery zostały usunięte, ponieważ tego samego dnia, Max Payne 3 Zobaczy też, jak tryb wieloosobowy zniknie z PS3 i Xbox 360. czarnyZe swojej strony Rockstar Games Social Club przegra. To koniec ery ogłoszonej na PS3 i Xbox 360.

Przeczytaj także:

Profil użytkownika meakaya, Jeuxvideo.com

Przez sprawia, że, pisząc jeuxvideo.com

zastępca