Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

E3 2021: Avatar: Ubisoft przekonał Disneya, by pozwolił Massive rozwijać Gwiezdne Wojny

wiadomości z gry E3 2021: Avatar: Ubisoft przekonał Disneya, by pozwolił Massive rozwijać Gwiezdne Wojny

Zapowiadany wiele lat temu Avatar został wreszcie ogłoszony na targach Ubisoft podczas konferencji wydawcy E3. Tytuł Frontiers of Pandora ma pojawić się na PC, Xbox Series X | S, PlayStation 5 i Stadia.

Przedstawione jako oferta techniczna dla Ubisoft, Awatar: Granice Pandory jest oczekiwany Gdzieś w 2022. Gdyby to zbiegło się z premierą kinową drugiego filmu Jamesa Camerona. Opracowany przez MassiveTytuł brzmi ambitnie, ale nie mówimy o nim dzisiaj ze względu na jego zawartość. Tak właściwie, Wygląda na to, że pokazując Avatara przedstawicielom Disneya, Massive przekonał amerykańską firmę do zlecenia im opracowania Gwiezdnych Wojen.Został ogłoszony kilka miesięcy temu. Informacja pochodziła prosto ze źródła, bo tak jest Shawn Choptau de Walt Disney którzy przemawiali przez mikrofon naszych kolegów zIGN
:

Pierwsze spotkanie, jakie mieliśmy z Massive na temat Avatar po przejęciu Foxa, było tak naprawdę punktem definiującym Gwiezdne Wojny. Licencjonowanie Gwiezdnych Wojen było od zespołu tak wiele twórczej pasji, że był to po prostu naturalny postęp w naszej współpracy, a to naprawdę doprowadziło do powstania gry Gwiezdne Wojny, którą ogłosiliśmy jakiś czas temu.

Wygląda również na to, że ta tajemnicza gra z Gwiezdnych wojen jest opracowywana w Ubisoft Albo gra z otwartym światem, ponieważ franczyza jeszcze jej nie mai że Ubisoft rozumie sprawę. Niestety, podczas gdy Avatar: Frontiers of Pandora został wprowadzony podczase3Tak nie jest w przypadku Gwiezdnych Wojen. Więc trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Wszystkie aktualności z E3 2021 na temat JV

O MalloDelic, Jeuxvideo.com

Przez malodelik, dziennikarz jeuxvideo.com

zastępca