Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

399 € za Hisense 50U7QF 50-calowy telewizor QLED 4K!

Dobra wiadomość o planie 399 € za Hisense 50U7QF 50-calowy telewizor QLED 4K!

A

Na Euro Football Hisense chce zrobić wrażenie, rysując dość szaloną cenę na 50-calowym (127 cm) modelu telewizora 4K.

Hisense to jedna z wiodących światowych firm na rynku telewizyjnym. Jest również jednym z aktualnie odbywających się partnerów Euro 2020. Z tej okazji marka postanowiła mocno uderzyć tą bardzo atrakcyjną ofertą na jeden z flagowych modeli swojej oferty. Oprócz zmniejszenia ekranu do 499 euro, oferta zwrotu 100 euro ważna w przypadku każdego zakupu dokonanego przed 22 czerwca 2021 r. obniża również rachunek, podnosząc cenę tego telewizora do 399 euro!

Kup telewizor Hisense 50U7QF 4K za 399 € (z ODR)

50U7QF firmy Hisense: telewizor 4K QLED, HDR, Dolby Vision, Atmos

Wydany w 2020 roku U7QF ma funkcje, które naprawdę sprawiają, że myślisz o drogich telewizorach. Zapewnia QLED, HDR10+, HLG i Dolby Vision Bardzo dobra jakość obrazu. Jedną z wielkich zalet tego monitora jest imponująca jasność, jaką może osiągnąć, umożliwiając odtwarzanie lub oglądanie programów dziennych, nawet jeśli Twój salon jest zalany światłem. System podświetlenia jest w pełni LED. Krótko mówiąc, na tym poziomie jest tak samo dobry, jak droższe telewizory.

Trochę gorzej jest jednak, jeśli chodzi o kąty widzenia. Dlatego najlepiej byłoby unikać umieszczania się zbyt daleko od telewizora, jeśli chcesz skorzystać z jakości obrazu, jaką może osiągnąć ten monitor. Wbudowany dźwięk jest również nieco bardziej ograniczony niż w telewizorach powyżej 1000 EUR. Ale telewizor jest kompatybilny z Dolby Atmos, możesz dodać soundbar z tą technologią, jeśli chcesz uzyskać maksymalny dźwięk.

Za 399 euro trzeba będzie również zignorować 100 Hz. Tym samym gry z PS5 i Xbox Series będą wyświetlane w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.. Ale czy to naprawdę problem? Ile gier będzie faktycznie kompatybilnych z 4K 120 FPS? Wreszcie, Hisense 50U7QF to podłączony smart TV z systemem operacyjnym Vidaa U4.0. Alexa jest zintegrowana. Za 399 euro trudno zrobić coś lepszego, zwłaszcza w Darty, marce znanej z powagi i jakości obsługi posprzedażowej.

READ  Qualcomm przedstawia swój standardowy smartfon zbudowany z Asusa

Kup telewizor Hisense 50U7QF 4K za 399 € (z ODR)