Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Medium: To oficjalne, horror ukaże się na PS5, ujawniono wersję fizyczną

Zespół Bloobera, za polską pracownią warstwy strachuA Czarownica Blair The Observer, który ukazał się na początku tego roku The Medium, gra logiczna horror, która pojawiła się do tej pory na PC i Xbox Series X | S. Wyłączność. Koniec końców, nie trzeba było długo czekać na pojawienie się tytułu na nowej konsoli.

Jak poprzednio dojrzećESRB kilka dni temu, Medium ukaże się wkrótce na PlayStation 5, jego data premiery została już ustalona na 3 września 2021 r. Na jednostce w salonie z Sony. Zaprezentowany dzisiaj zwiastun wprowadza nas w nastrój i to pokazuje Tytuł będzie korzystał z pełnej obsługi konsoli دعم DualSenseDo wciągających wibracji.

Wróć do szkoły, aby odkryć The Medium na PS5Już możesz to znaleźć karty PSN Na pewno Amazonka.

Aktualizacja : dystrybutor Trener mediów Ogłoszenie prawa do gry za Specjalna premierowa edycja Two Worlds Madi na PC, PS5 i Xbox Series X | Św., który odbierze adres z rozszerzeniem Stalowa księga, oryginalna ścieżka dźwiękowa na płycie CD i pliku książka o sztuce 32 strony. Zostanie on również wydany 3 września.

Przeczytaj także: Test średni: skromna prosta panika

edytor winietAmore M / Clint 008
Autor – egzaminator
Dość głośny eksplorator muzyki, kolekcjoner kapeluszy i winyli, waporyzator Blade Runner i Deus Ex. Kocham zombie i Cthulhu.
Chodź za mną : Gracze YouTubeGracze na TwitterzeGracze na Instagramie

READ  Port Ethernet 10G nie jest ograniczony w komputerze Mac mini M1