Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

GTA 6: Ogłoszono smutne wieści

GTA 6: Ogłoszono smutne wieści

Nie możemy już dłużej czekać, fani GTA będą niecierpliwi!

Kontynuując w centrum wielu plotek, szósta część Grand Theft Auto powinna pojawić się już w 2024 roku, ale nowe informacje właśnie ogłosiły, że Wydanie GTA 6 powinno ostatecznie zostać zaplanowane na 2025 rok Wystarczająco, aby wydłużyć długie oczekiwanie fanów.

Po tym, jak wyciekły pierwsze nieoficjalne zdjęcia GTA 6, różne źródła podawały możliwą datę premiery gry, przewidywania dystrybucji od 2024 roku, ale dziennikarz Tom Henderson właśnie zakwestionował tę możliwość i stwierdził, że będziemy musieli poczekać jeszcze rok, niestety na graczy, którzy są już zmęczeni słuchaniem plotek. Ciągle opóźnione wydanie.

Według Toma Hendersona pierwszy zwiastun GTA 6 pojawi się w ostatnich miesiącach tego roku, najprawdopodobniej w listopadzie przyszłego roku. To daje nadzieję na datę premiery gry na kolejny rok (2024), z tą różnicą, że Take-Two Interactive wciąż chce poczekać na lepszy wskaźnik adopcji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series. „Rynek konsol obecnej generacji wystarczy, by GTA 6 odniosło oczekiwany sukces już w 2024 roku” mówi przed wybraniem, „Ale myślę, że nie mieliby nic przeciwko daniu rynkowi jeszcze rok i upewnieniu się, że gra jest najlepsza”..

Prawdopodobnie wersja zostanie wydana w 2024 roku. Wtedy nieuchronnie zostanie opóźniona do 2025 roku. „ Tom Henderson dodaje przed zakończeniem: „Obecny rynek konsol w 2024 roku wystarczy, aby GTA 6 odniosło sukces, jakiego potrzebuje, ale myślę, że nie mieliby nic przeciwko daniu rynkowi kolejnego roku i upewnieniu się, że gra jest najlepsza, jaka może być”..