Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gry wideo to nowa polska specjalność

Gry wideo to nowa polska specjalność

Fani gier wideo i inwestorzy z niecierpliwością czekali na nową, godną produkcji Wiedźmin 3 [le jeu de rôle, sorti en 2015, a reçu de nombreuses récompenses internationales et a été vendu à plus de 20 millions d’exemplaires]. Autorami tego sukcesu są dyrektorzy – i główni akcjonariusze – polskiego studia płyta CD Projekt umiejętnie utrzymał tajemnicę otaczającą swoje projekty.

Będzie cyberpunk 2077, Gra akcji osadzona nie w przedsłowiańskim świecie fantasy, ale w mrocznej Kalifornii przyszłości. Jednakże wielkość i budżet projektu będą podobne do projektu Magik. Zapraszamy do rezerwacji Cyberpunka 2077 Od graczy na całym świecie zależeć będzie przyszłość płyta CD projekt.

Cyfrowy awatar Keanu Reevesa

Z tego powodu firma zdecydowała się przypisać główną rolę hollywoodzkiej gwieździe [de nationalité canadienne] Keanu Reeves, niezapomniany Neo z filmów Matrix. W rzeczywistości gry akcji mają ocenę „Triple A”. [productions à gros budget] Coraz bardziej przypomina filmy. Na ekranie z pewnością ewoluowałby cyfrowy awatar Reevesa, ale jego wizerunek, gesty i zachowanie zostały szczegółowo odtworzone przy użyciu tych samych technik przechwytywania ruchu, które zastosowano w filmach.

Kiedy zostało to oficjalnie ogłoszone podczas wystawy Gamescom w Kolonii Cyberpunka 2077 Zostanie wyemitowana w kwietniu 2020 r. po cenie za akcję płyta CD Projekt zaczął szybko rosnąć i dziś zbliża się do 60 euro. Oznacza to, że pod względem wartości rynkowej udziałów waga studia odpowiada wadze czterech największych polskich spółek energetycznych razem wziętych.

Jednak zaledwie dziesięć lat temu akcje… płyta CD Projekt był wart niecałe 1 euro, a twórcy byli pierwsi Magik Było blisko bankructwa. Kiedy banki odmówiły ich finansowania, biznesmen podjął ryzyko inwestycji. Kiedy cena wzrosła do 1,60 euro, sprzedał swoje akcje, myśląc, że uzyska świetny interes. Później przyznał, że było to głupie posunięcie: gdyby poczekał…

READ  Quinté PMU - Predict PRIX DE LA FORET DE CHANTILLY 3 maja 2022

Lepsze niż elektrownie i kopalnie

Teraz inwestorzy chcą poczekać. Nie traktują już gier wideo jako niepoważnych, ale jako odrębny sektor przemysłu rozrywkowego, bezpieczniejszy niż elektrownie i kopalnie. Podróże założycieli Marcina Iwińskiego, Michała Kicińskiego i Piotra Nilobowicza płyta CD Projekt, który znalazł się w rankingu największych polskich fortun, stał się inspiracją dla tysięcy pełnych entuzjazmu młodych ludzi, którzy chcą podążać ich śladami.

Aby zacząć wystarczy ciekawy pomysł i garść osób znających się na programowaniu i grafice.

„Przede wszystkim nie trzeba mieć szybkiego komputera ani profesjonalnego oprogramowania