Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gospodarz NRJ Manu Levy powołany do sądu pracy za „nękanie moralne”

Gospodarz NRJ Manu Levy powołany do sądu pracy za „nękanie moralne”

Manu Levy’ego.
Barzan Nasir / Barzan Nasir / Abaka

Prezenter programu „Manu dans le 6-10” ze swojej strony „kategorycznie obala wszystkie fakty, które (zalewa)”.

Czterech byłych kolegów Manu Levy’ego, głównego gospodarza NRJ, powołało go do Trybunału Przemysłowego ds „Molestowanie moralne”Temu zaprzecza.Dzisiaj, we wtorek, dowiedzieliśmy się od różnych stron, potwierdzając od nich informacje początek. Ponadto Valentin Chevalier i Isabelle Giami pytają NRJ „Przekwalifikowując (ich umowę) na stałą, Aude Fraineau prosi o dodatkowe przypomnienie o pracy”.Ich prawnika zidentyfikował pan Pierre Vignale.

Prawnik, który reprezentuje także Pauline Borja, powiedział, że rozprawa została wyznaczona na 16 września. Wszyscy obwiniają pana Levy’ego, który od 2011 roku prowadzi poranną audycję radiową, „maksymalna kontrola” I „Ogromne obciążenie pracą”– twierdzi Mai Vignale. „Wszyscy odnieśli uszczerbek na zdrowiu, zostali aresztowani i wszyscy ponieśli szkody w swojej karierze”.Powiedział Agence France-Presse, podkreślając, że doszło do molestowania „ustawić” Po tym jak opuścili radio.

Prowadzący „kategorycznie zaprzecza” faktom

gospodarzem “Manu za 6–10”z jego strony, „Obala ostatecznie wszystkie fakty z nim związane”.. „W ciągu 13 sezonów w NRJ nigdy nie słyszałem o żadnych skargach na mnie. W ciągu ostatnich 10 lat Valentin Chevalier pozostał przez 8 lat, Isabelle Giami przez 5 lat.Potwierdził to w oświadczeniu przesłanym Agence France-Presse. Gael Sanker, zastępca dyrektora ds. mediów muzycznych w NRJ Group, wspomniał o tym „Tablica, karykatura i wprowadzanie w błąd” szkolenie.

Kolejny gwiazdorski gospodarz, Sebastiana Caouette’azostał usunięty z NRJ od listopada po wszczęciu w jego sprawie śledztwa „Gwałt i gwałt na nieletnim powyżej 15. roku życia”.. Złożył pozew przeciwko rozgłośni radiowej o odszkodowanie, a decyzja ma zostać wydana 7 maja.

READ  Sprawa Maddie McCann: Julia, która twierdziła, że ​​jest zaginioną dziewczynką, ujawnia wynik testu DNA