Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowotwór Kate Middleton: „Dwie hipotezy” na temat lokalizacji jej choroby „Będziemy skłaniać się ku…”

Nowotwór Kate Middleton: „Dwie hipotezy” na temat lokalizacji jej choroby „Będziemy skłaniać się ku…”

22 marca Kate Middleton ogłosiła w klipie wideo, że cierpi na raka. Księżna Cambridge od kilku tygodni bardzo tajemniczo informuje o swoim stanie zdrowia. W styczniu ubiegłego roku przeszła operację Plastyka brzucha. Odtąd żona księcia Williama chce odpocząć z rodziną. Ale czym właściwie zajmuje się księżna Walii? gdzie ona teraz jest?

Do pytania powróci w piątkowy wieczór emitowany na antenie C8 program dokumentalny, który zaprezentuje Bertrand Dekkers. Zaproszony z tej okazji na kanał Buzz TV głos zabrał specjalista od czubków głowy. Dał jakieś wieści NA Stan zdrowia Od księżnej.

Charakter raka Kate Middleton

W swoim filmie Kate Middleton zdecydowała się nie ujawniać charakteru nowotworu, na który cierpi. „Biorąc pod uwagę przebytą operację jamy brzusznej i przeprowadzoną profilaktyczną chemioterapię, skłaniamy się ku AN – Rak jajnika lub jelita grubego. Oto dwie hipotezy wysunięte przez prasę.” Wyjaśnił Bertrand Dekkers.

Jak ujawnia specjalista, informacje są rzeczywiście dobrze chronione: „Aby zachować to w tajemnicy, mówią o tym bardzo niewielu bliskim mu osobom. Harry i Meghan się tego nauczyli Jego choroba Z komunikatu prasowego wynika, że ​​o sprawie nie wiedział także jego brat James Middleton. Wiedziała o tym tylko jej siostra Pippa, która była jej bliska.”To jest do wyjaśnienia.

Żona księcia Williama odpoczywa

Kate Middleton przebywa obecnie na wsi z trójką dzieci na trzytygodniowych Świętach Wielkanocnych w Wielkiej Brytanii. „Wyszli zaraz po filmie, Na angielskiej wsi W Norfolk, w Sandringham, gdzie król ma zamek.— oznajmił Bertrand Deckers.

Zdaniem specjalisty, Kate Middleton i książę William rezydują w pałacu podarowanym im przez Elżbietę II. Jego prezent ślubny. Jest to bardzo duży obiekt z około dziesięcioma pokojami. Tam mają swoich najbliższych przyjaciół. „To dom, w którym mogą otrzymać”.Możemy czytać.

READ  Banijay i Betclic wchodzą w piątek na giełdę w Amsterdamie

„To trochę niepokojące”

Kate Middleton może zrelaksować się poza zasięgiem wzroku. „Nie ma filtrów obrazu ze względu na zbyt wysokie siatki. Znajdujemy wysokie mury i wysokie drzewa.Następnie specjalista ujawnił.

Bertrand Deckers jest również bardzo zaskoczony faktem, że William wycofał się ze wszystkich swoich oficjalnych obowiązków. „Całkowicie zdjął nogę z gazu, Odłożył swój plan pozostania przy niej. „To trochę niepokojące, ciągle sobie powtarzamy, że jeśli jest tak blisko niej, to dlatego, że ona jest taka zmęczona”. To jest do wyjaśnienia.