Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eliane Omohere – Drzewa Pokoju – Wywiad – ArtsixMic

Eliane Omohere – Drzewa Pokoju – Wywiad – ArtsixMic

Dużo o nim czytałam Eliane Omoherei dalej Rwanda W jego miejscu urodzenia i wszędzie ludobójstwo jest straszliwie obecne i oczywiście szeroko omawiane w kinie rwandyjskim. Nawet dzisiaj, jako mały Francuz, ponoszę pewną odpowiedzialność. Te okrucieństwa, podobnie jak inne, pozostawiły ślad na świecie na zawsze i żadne działanie nie usunie całkowicie ich skutków.

Spotkanie z nią wywołało we mnie pewne uczucia, których nie potrafię opisać, są one we mnie pomieszane. Najpierw więc przeczytałem jego biografię i to zdanie: „Eliane Omuhere to wielokrotnie nagradzana rwandyjska aktorka mieszkająca we Francji„, ten skrót opisujący jej i tak już długą karierę wywołał u mnie uśmiech, a to małe zdanie oddaje to znakomicie. Ostatnie kilka lat było dla niej pełne, szczególnie biorąc pod uwagę wiele ról, które odegrała i wiele nagród, które otrzymała. Dziś , aktorka żyje pełnią życia jako artystka. Twarz, gdyż pochodzi z artystycznej rodziny.

Drzewa pokoju Lub Drzewa pokoju

kinematografia Drzewa pokoju Lub Drzewa pokoju W języku francuskim, emisja w 2022 r. w dniu Netflixa To film, który pozostawił po sobie ślad. To historia czterech kobiet różnego pochodzenia i przekonań, które w czasie ludobójstwa zmuszone były do ​​ukrywania się, aby uniknąć śmierci. Film, który pokazuje nam całe powracające szaleństwo tego świata, który kwitnie dzień po dniu, nawet dzisiaj w wielu krajach. Wspaniała rola aktorska, zagrana przez Annick bez skromności, bez ozdobników, z pasją, w pustce, w historii, która dotknęła ją osobiście.

W tym roku Eliane występuje wszędzie w wielu filmach, które już wchodzą do kin lub będą pojawiać się w przyszłości. W tym roku będzie także w Cannes, aby pokazać film Sierpień Do Balojiz Marek Zenga I Lucy Depayw sekcji „Szczegółowe uwagi”. Historia czterech postaci będących czarownicami i czarodziejami, którzy znajdują sposób, aby pomóc sobie nawzajem w ucieczce z misji w wyimaginowanej Afryce.

Eliane urodziła się w Kigali, a obecnie mieszka we Francji. Jego podróż, która rozpoczęła się od teatru w Rwandzie, obecnie kwitnie w światowym kinie. Ileana swoje pierwsze kroki w kinie stawiała rolą Claudine w polskim filmie „Ptaki śpiewają w Kigali„L Krzysztofa Krause I Joanna Cos CruzTo rola, która przyniosła jej wiele nagród dla najlepszej aktorki na wielu festiwalach. Wystąpił w serialu „Arte”Łaska”, wspólnie z Olivierem Gourmetem, wyprodukowany przez Wincenty CardonaI na etykiecieW wizjerze„LAndriej Titchin. Mówi, że świat kina afrykańskiego jest rzeczywiście bardzo bogaty, a młode kino rwandyjskie ze swoimi młodymi reżyserami ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Może dzisiaj chciałaby stanąć za kamerą, dalej opowiadać historie ze swojego nowego życia, opowiadać nam o swoich przyszłych przygodach. ArtsixMic poszedł się z nim spotkać!

READ  Stranger Things: Hotel oparty na serialu znajduje się w byłym nazistowskim więzieniu, co jest kontrowersyjne