Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prezenter NRJ Manu Levy ma stawić się przed Sądem Przemysłowym pod zarzutem „molestowania moralnego”

Prezenter NRJ Manu Levy ma stawić się przed Sądem Przemysłowym pod zarzutem „molestowania moralnego”

Doprowadzony do Sądu Przemysłowego przez czterech swoich byłych kolegów pod zarzutem „molestowania moralnego” prezenter programu „Manu dans le 6-10” broni się. Szczególnie wspierali go Arthur i Nagi.

Czterech byłych kolegów Manu Levy'ego, głównego gospodarza NRJ, pozwało go do Sądu Przemysłowego pod zarzutem „molestowania moralnego”, któremu zaprzecza, jak podało kilka mediów, w tym AFP i Agence France-Presse. początek.

Ponadto Valentin Chevalier i Isabelle Giami zwracają się do NRJ o „przekwalifikowanie (ich umowy) na umowę na czas nieokreślony, a Aude Freneau prosi ich, aby przypomnieli im o dodatkowej pracy” – powiedział ich prawnik, Pierre Vignale. Prawnik, który reprezentuje także Pauline Borja, powiedział, że rozprawa została wyznaczona na 16 września.

„Nigdy na nikogo nie patrzyłem”

Według Pierre'a Vignale'a wszyscy krytykują Manu Levy'ego, który prowadzi poranną audycję radiową od 2011 roku, za jego „ścisłą kontrolę” i „ogromne obciążenie pracą”. „Cały ich stan zdrowia został nadszarpnięty, zostali aresztowani i wszyscy ponieśli szkody zawodowe” – powiedział AFP, podkreślając, że molestowanie było „decydującym czynnikiem” o ich odejściu ze stacji radiowej.

Prezenter programu „Manu dans le 6-10” ze swojej strony „kategorycznie obala wszystkie fakty, które (zalewa)”. „W ciągu 13 sezonów w NRJ nie spotkałem się z żadną skargą na mnie. W ciągu ostatnich 10 lat Valentin Chevalier pracował przez 8 lat, a Isabelle Giami przez 5” – potwierdził w oświadczeniu przesłanym Agence France-Presse.

„Jestem wymagający, skrupulatny i surowy, ale nigdy nikim nie pogardziłem. W studiu potrafię opowiadać dowcipy, ale nigdy w celu wyśmiania” – stwierdził także w gazecie Libération. Gael Sanker, zastępca dyrektora ds. mediów muzycznych w NRJ Group, skrytykował narysowany „karykaturalny i wprowadzający w błąd czarny obraz”.

„Najmilszy mężczyzna”

Wielu prezenterów zaoferowało swoje wsparcie Manu Levy'emu. „Pracowałem przez 15 lat, cztery godziny dziennie, z Manu Levym. To najmilszy człowiek, jakiego miałem okazję spotkać w całej mojej karierze audiowizualnej” – potwierdził Arthur na swoim koncie na Instagramie.

READ  Laetitia Provéché (Duże rodziny) przekazuje swoim abonentom smutną wiadomość

Wyjaśniając, że Manu Levy „nigdy nikogo nie szanował”, Arthur wyjaśnił, że „jego życzliwość w świecie radiowym jest legendarna”. „Ci, którzy dzisiaj celowo to zniekształcają, powinni się wstydzić”. Pochwalił go także jako „wielkiego profesjonalistę” i zaoferował „pełne i niezachwiane wsparcie swemu wieloletniemu przyjacielowi”.

Wiadomość, którą Karen Le Marchand polubiła i skomentowała: „OK!” Naji także wspierał gospodarza: „Podziwiałem siłę jego kreatywności, chęć pracy bez kalkulacji, jego wymagania i „wszystko za zawór”, często autoironiczne, nigdy agresywne czy obraźliwe. Pełne wsparcie dla Ciebie, Manu”.

Inna gwiazda, Sebastien Caoué, został wyrzucony z NRJ od listopada po wszczęciu śledztwa w sprawie „gwałtu i gwałtu na osobie nieletniej powyżej 15 roku życia”. Złożył pozew przeciwko rozgłośni radiowej o odszkodowanie, a decyzja ma zostać wydana 7 maja.

Najczesciej czytane