Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grupa PEKAES w Polsce zmieni nazwę na GEODIS

Aktualności > Usługodawcy > Akwizycja >

Geode

Levallois-Perret, 22 września 2022 r.

Grupa PEKAES w Polsce zmieni nazwę na GEODIS po przejęciu na początku 2021 roku. Nowa tożsamość ma na celu zapewnienie większej przejrzystości klientom w Polsce i na całym świecie.

Od 3 października PEKAES oferuje wszystkie swoje usługi pod marką Geodis.

Zakład PEKAES w Błoniach, obecnie GEODIS

Zakład PEKAES w Błoniach, obecnie GEODIS

Aby zapewnić naszym klientom prawdziwie zintegrowaną i niezawodną obsługę, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, konieczne jest posiadanie jednej marki we wszystkich regionach, w których działamy. „Dokładny Marie-Christine Lombard, dyrektor generalny Geodis. ” Naszym priorytetem jest pomoc naszym klientom w usprawnieniu ich działalności poprzez wydajne i efektywne rozwiązania. Niezwykły jest entuzjazm, z jakim pracownicy są zdecydowani wzmocnić markę GEODIS na polskim rynku. »

Odtąd grupa oferuje usługi transportu drogowego, kurierskiego, logistyki kontraktowej i spedycji kolejowej, morskiej i lotniczej w Polsce pod marką Geotis.

W przypadku GEODIS rebranding przyczynia się do umocnienia jej obecności na rynku i pokazuje jej zdolność do zapewnienia pełnego zarządzania łańcuchem dostaw we wszystkich regionach, w których grupa jest obecna. Dynamiczny rozwój Geodis w Polsce, czwartym co do wielkości rynku logistycznym w Europie, jest kluczowym elementem strategicznego planu Grupy „Ambition 2023”.

GEODIS zatrudnia ponad 1400 osób w 32 lokalizacjach w Polsce i posiada siedem magazynów logistycznych o powierzchni ponad 160 000 m².

O Geodis

GEODIS jest światowym liderem w transporcie i logistyce, znanym ze swojej wiedzy fachowej w całym łańcuchu dostaw. Jako partner wzrostu dla swoich klientów, GEODIS działa w pięciu obszarach: optymalizacja łańcucha dostaw, spedycja, logistyka kontraktowa, dystrybucja oraz transport ekspresowy i drogowy. Dzięki globalnej sieci obejmującej prawie 170 krajów i ponad 44 000 pracowników, GEODIS zajmuje siódme miejsce na świecie w swojej dziedzinie. W 2021 roku Geodis osiągnie przychody w wysokości 10,9 mld euro.
www.geodis.com


Logistyka FAQ to media, które publikują wiadomości z branży transportowej, logistycznej i łańcucha dostaw. Najczęściej zadawane pytania Informacje prasowe publikowane na Logistic nie są pisane przez nasze zespoły, ale bezpośrednio przez firmy, które chcą je rozpowszechniać na naszej stronie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące logistyki nie mogą być w żaden sposób pociągane do odpowiedzialności za ich treść. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących informacji prasowej zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z odpowiednią firmą.


Proszę skontaktuj się z nami

READ  Wojna na Ukrainie: W Mion trzy ciężarówki odjeżdżają do Polski i wieje wiatr nadziei