Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracze w strefie wojny wiwatują w związku z niepokojami pogodowymi w Verdansk

Pod koniec zmysłów moi gracze Strefa wojny Deweloperzy zostali poproszeni o zmianę pogody w grze, twierdząc, że poważnie wpłynęła ona na ich rozgrywkę i utrzymywała ją przez jakiś czas.

Od samego początku Warzone cieszy się niekwestionowanym sukcesem. Niestety, stopniowo niektóre chmury zasłaniały obraz.

Oprócz kapryśnej definicji, wszechobecność oszustów i błędów wiąże się z szeregiem problemów, które regularnie zakłócają przygodę graczy.

Activision

Mapa drogowa dla nowego Action Hero z lat 80

W rzeczywistości gracze nie zawsze pozytywnie oceniają inicjatywy deweloperów, zwłaszcza jeśli w rezultacie powodują one więcej problemów niż cokolwiek innego. Na przykład nowa wersja Verdansk wciąż dzieli graczy.

Podczas gdy wielu graczy było szczęśliwych, odkrywając nową wersję Verdansk, większość z nich była zdumiona wizualnymi zmianami wprowadzonymi na słynnej mapie Warzone. Ponadto wielu graczy nie jest zadowolonych z pogody.

Rytuał, który nadal dzieli graczy ze strefy wojny

Ponieważ Verdansk 84 jest generalnie bardzo słoneczny, niektórzy gracze twierdzą, że jego strzelaniny często mogą być bardzo trudne do przeprowadzenia. Stopniowo podnosi się więcej głosów Na Reddicie Wymagać od programistów trwałej zmiany pogody w Verdansk.

Gracze w strefie wojny wiwatują w związku z niepokojami pogodowymi w Verdansk
Activision

Czasami trudno jest właściwie postrzegać swoje otoczenie w Verdansk 84

Większość graczy narzeka na słońce, które oślepia ich w niektórych obszarach, a niektórzy nie wahają się twierdzić, że problem pojawił się od czasu uruchomienia Warzone i że pojawienie się Verdansk 84 tylko pomogło pogorszyć sytuację.

Następnie niektórzy gracze namawiali deweloperów do dostosowania jego jasności, podczas gdy inni sugerowali zmianę jego pozycji w każdym meczu, aby efekt nie zawsze był taki sam.

Raven Software nie wspomniało jeszcze o problemach z oślepianiem słonecznym, ale ponieważ wydaje się, że wpływa to na wiele różnych osób, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby ostatecznie odpowiedzieli graczom.

READ  Jak dobre są słuchawki Amazon z Alexą?

Niestety, rozwiązanie tego problemu nie będzie łatwym zadaniem, biorąc pod uwagę oczekiwany realizm battle royale.

Być może najprostszym rozwiązaniem jest sprawienie, by pogoda była bardziej pochmurna, ale może to również powodować problemy ze wzrokiem.