Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podoba Ci się nowy wygląd Androida 12?

Google I / O 2021 było okazją do odkrycia nowego projektu Androida 12, czy to bardziej zaokrąglonego, czy kolorowego. Co myślisz? O to właśnie chodzi w naszej ankiecie w tym tygodniu.

Nowy materiał zaprojektowany przez Androida 12

Nowy materiał, który tworzysz dla Androida 12 // Źródło: Google

Od 2014 roku Google opiera się na wielowymiarowym projekcie, aby zdefiniować wygląd i ergonomię swojego mobilnego systemu operacyjnego Android. W tym roku 2021 nadszedł czas na zmiany, biorąc pod uwagę, że materiał, który przejmiesz wraz z następną dużą aktualizacją systemu operacyjnego, Android 12.

Silne zmiany

W szczególności nowy projekt Androida 12 Zostało to ujawnione na inauguracyjnej konferencji Google I / O 2021Wtorek, 18 maja. Okazja do zobaczenia przyszłych zmian estetycznych w systemie, które są bardziej okrągłe i bardziej kolorowe.

Na przykład Android 12 będzie mógł Przyjęcie koloru tapety i przypisanie jej dominującego koloru całemu systemowi na pikselach. Szybkie ustawienia uprawniają również do ładnego przeprojektowania, z dużymi kwadratami, które są bardziej widoczne niż stare okrągłe przyciski.

Podoba Ci się nowy wygląd Androida 12?

Jeśli chodzi o ekran blokady, będzie on mniej więcej podświetlał zegarek w zależności od otrzymania powiadomienia. Krótko mówiąc, Google stara się tutaj zharmonizować swój system, aby był bardziej spójny wizualnie i poprawił komfort swoich użytkowników.

W tym kontekście chcemy poznać Twoją opinię na temat przyszłego projektu Androida 12.

Ładowanie

Podoba Ci się nowy wygląd Androida 12?

Dziękujemy za głosowanie.

Już głosowałeś w tej ankiecie.

Wybierz odpowiedź.

Jak zwykle zachęcamy do wyjaśnienia swojego wyboru w sekcji komentarzy.

Leanne YouTubeZasubskrybuj Frandroid