Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Głos – „To jest to, to podróbka”, „Nie powinno się tego rozpoznawać”, „Ale co on tam do cholery robi?” Internauci nie zgadzają się w tej kwestii z Xavierem Polycarpe

W tę sobotę 18 marca 2023 r. w programie The Voice na antenie TF1 Xavier Polycarpe dokuczał wszystkim trenerom. Problem: ma już ponad 15 lat kariery na swoim koncie i zna Vianney. Wystarczająco, aby Twitter płakał.

Sezon 12 The Voice jest w pełnym rozkwicie na TF1. W najbliższą sobotę, 18 marca 2023 r., Channel One wyemitował nowy odcinek The Blind Auditions. Amal to dziewczynaZazie, Viani też Bigflo i Olly W ten sposób byli w stanie posunąć się naprzód w tworzeniu swoich oddziałów.

W zeszłym tygodniu kilku tweeterów uznało, że hak telewizyjny za bardzo pochyla się w kierunku „patosu”. Ich krytyka dotyczyła w szczególności przejścia Karola, byłego kandydata na prezydenta Nowa gwiazda Przybył, aby uhonorować swojego głuchoniemego syna w grupie, a jego towarzysz podpisał tekst piosenki. Podczas gdy trenerzy byli bardzo podekscytowani odkryciem ich historii, internauci uznali, że zajmuje ona zbyt dużo miejsca.

W zeszłym tygodniu Timothy, 27-letni paryżanin, wyjaśnił, że przeżył poważny wypadek samochodowy, a 20-letnia Hanna cierpi na trichotillomanię (chorobę charakteryzującą się kompulsywnym wyrywaniem włosów i włosów). Ale jeśli internauci myślą, że w tym tygodniu uciekli od pro-kandydatowskich doświadczeń, są w błędzie… Około 22:00 młoda kobieta o imieniu Esmé weszła na scenę.

Ale przed jego występem pokaz magnetyczny ujawnił jego największą bitwę: tę, z którą musiał się zmierzyć z zespołem Gillesa de la Tourette’a, który dotyka głównie jego oczu i głowy. Wieloletni łobuz zdecydował się zinterpretować piosenkę Camille El Loach Don’t Judge Me i udało mu się zaimponować Zazie pomimo swoich technicznych słabości.

„Nie fair play wobec innych, którzy się odważą”

Tuż po przejściu na południe atmosfera zmieniła się diametralnie. Na występ przyjechał sam Xavier Polycarpe z grupy Police. Ubrany w czerwoną kurtkę i zielony szalik zawiązany na szyi, czterdziestolatek podpalił grupę po cichym wstępie na pianinie. Nic dziwnego, że wszyscy trenerzy się odwrócili. Ale ktoś przy tej okazji zrobił mały skok w przeszłość… Vianney od razu rozpoznała w Xavierze członka grupy Gusha, w którym był zakochany i którego poznał jeszcze przed rozpoczęciem jej kariery.

READ  Béatrice Malige-Dufrenne prezentuje 3F: Celestinow French Film Festival

W rzeczywistości, jak wyjaśnił kandydat w wywiadzie, Ghosh ma swoją własną złą reputację. Jej członkowie obsadzili kilku Bataclanów, Mathieu Chedid wziął ich pod swoją opiekę, a Johnny Hallyday zaprosił ich na Stade de France w 2012 roku. Odkrywając dawne istnienie takiego zawodu, Ole zareagował bardzo spontanicznie: „To oszustwo, że jesteś tam nagle”. Na Twitterze wielu zgodziło się z nim, stwierdzając, że Xavier Polycarpe nie ma miejsca w konkursie.

Inni trenerzy postrzegali jego obecność w bardziej pozytywnym świetle. „Czujemy, że jesteś prawdziwym facetem od teatru, co jest bardzo pochlebne” – powiedział Amell. „Jestem podekscytowany i cieszę się, że zrobiłeś ten krok, to wymaga pokory!” Pogratulowała Viani po tym, jak dwaj bracia trenerzy naśmiewali się z niej: „Napiszesz do niego, bo tak dobrze się znacie!”. Aby uzasadnić swoje podejście, Xavier wyjaśnił następnie, że chce rozpocząć karierę na własną rękę. „Głos może być okazją do połączenia się z tym” — powiedział, zanim wbrew wszelkim przeciwnościom zdecydował się dołączyć do zespołu BigFlo i Oli.

Na Twitterze niektórzy stanęli w jego obronie, uważając, że konkurs jest otwarty dla wszystkich, a chęć tchnięcia nowego życia w karierę w pełni uzasadnia jego istnienie.