Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Matka siedmiorga dzieci rodzi w Polsce pięcioraczki

Polsko-brytyjscy rodzice siedmiorga dzieci mieli pięcioro nowych dzieci za jednym zamachem w Walentynki, a przyszła mama powiedziała we wtorek, że czuje się „lepiej niż oczekiwano” po tej ciąży.

Dominika Clark, będąca już matką siedmiorga dzieci w wieku od 10 miesięcy do 12 lat, urodziła pięcioraczki w niedzielę w krakowskim szpitalu na południu kraju.
Planowaliśmy ósme dziecko, ale okazało się, że jest ich znacznie więcejpowiedziała dziennikarzom wraz ze swoim brytyjskim mężem Vincem.
Dzieci urodziły się przez cesarskie cięcie w 29 tygodniu ciąży i wymagają wspomagania oddychania.

Mamy nadzieję, że doczekamy szczęśliwego czasu, kiedy zostaną wypisani ze szpitala– mówi Ryszard Lauterbach, ordynator oddziału neonatologii krakowskiego szpitala.
Dzieci, trzy dziewczynki i dwóch chłopców, nazywały się Ariana Daisy, Charles Patrick, Elizabeth May, Evangeline Rose i Henry James.

Pani Clark określiła swoją ciążę jako „cudowną”, ponieważ szpital twierdzi, że szansa na urodzenie pięcioraczków wynosi 1 na 52 miliony.
Jako matematyk uwielbiam tego rodzaju statystykiPani Clark uśmiechnęła się.Nasze szanse na wygraną na loterii były większe niż wtedy, gdy mieliśmy tak dużą liczbę„od dzieci.

READ  Steven Spielberg gra kartę realizmu, aby lepiej opowiedzieć o dniu