Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Matka siedmiorga dzieci rodzi w Polsce pięcioraczki

Matka siedmiorga dzieci rodzi w Polsce pięcioraczki

Polsko-brytyjscy rodzice siedmiorga dzieci mieli pięcioro nowych dzieci za jednym zamachem w Walentynki, a przyszła mama powiedziała we wtorek, że czuje się „lepiej niż oczekiwano” po tej ciąży.

Dominika Clark, będąca już matką siedmiorga dzieci w wieku od 10 miesięcy do 12 lat, urodziła pięcioraczki w niedzielę w krakowskim szpitalu na południu kraju.
Planowaliśmy ósme dziecko, ale okazało się, że jest ich znacznie więcejpowiedziała dziennikarzom wraz ze swoim brytyjskim mężem Vincem.
Dzieci urodziły się przez cesarskie cięcie w 29 tygodniu ciąży i wymagają wspomagania oddychania.

Mamy nadzieję, że doczekamy szczęśliwego czasu, kiedy zostaną wypisani ze szpitala– mówi Ryszard Lauterbach, ordynator oddziału neonatologii krakowskiego szpitala.
Dzieci, trzy dziewczynki i dwóch chłopców, nazywały się Ariana Daisy, Charles Patrick, Elizabeth May, Evangeline Rose i Henry James.

Pani Clark określiła swoją ciążę jako „cudowną”, ponieważ szpital twierdzi, że szansa na urodzenie pięcioraczków wynosi 1 na 52 miliony.
Jako matematyk uwielbiam tego rodzaju statystykiPani Clark uśmiechnęła się.Nasze szanse na wygraną na loterii były większe niż wtedy, gdy mieliśmy tak dużą liczbę„od dzieci.

READ  Tucson. Co robisz w Tuluzie we wtorek 1 listopada (nie spędzasz dnia na cmentarzu)?