Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Giroud wprowadza Deschampsa w nieładzie

Dublet Oliviera Girouda trzy dni po ogłoszeniu listy przez Didiera Deschampsa stawia trenera w niewygodnej sytuacji.

Olivier Giroud W niedzielę zadał wielki cios Cagliari o 2NS Serie A dzisiaj znowu w czołówce ataku na Mediolan ACFrancuski napastnik zagrał już bardzo przekonująco, będąc kluczem do spokojnego zwycięstwa Rossoneri (4:1) i dwóch pierwszych bramek w mistrzostwach Włoch. Savoyard ustanowił scenę, odkąd przed podwojeniem rzutu karnego były strzelec otworzył kontrę, oddając ładny, niekontrolowany strzał.

Przeczytaj także: Giroud, jego ostra odpowiedź na Deschampsa! (Wideo)

Ten duet potwierdza imponującą formę, jaką pokazali Francuzi od czasu przybycia do Lombardii. Oliver Giroud, który strzelił trzy gole w ramach przygotowań, po dwóch skomplikowanych latach w Chelsea, po raz kolejny żyje w koszulce Milanu. Do tego stopnia, że ​​Stefano Pioli, pełen pochwał dla niego, otworzył drzwi do połączenia ze Zlatanem Ibrahimoviciem, gdy Szwed dochodzi do siebie po kontuzji kolana. “Kiedy te dwa są w 100% fizyczne i kiedy mecze na to pozwalają, nie widzę żadnego problemu, że są połączone. Najważniejszą rzeczą jest zasługa zespołu”I powierzył to trenerowi Mediolanu.

Te słowa mają szczególny wydźwięk konieczności trzy dni po tym, jak Didier Deschamps ogłosił nieobecność Oliviera Girouda wśród 23 Blues wybranych do trzech eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 przeciwko Bośni i Hercegowinie, Finlandii i Ukrainie. Nieobecność francuskiego trenera uzasadniała wybór sportowca. Jakakolwiek moja odpowiedź nie przeszkodzi mi w interpretacji. Zawsze dokonywałem sportowych wyborów, jeśli chodzi o moją pracę, w sensie tego, co jest najlepsze dla drużyny Francji.I tak powtórzył ponownie, w piątek, na mikrofonie RTL.

Ale te uzasadnienia mają trudności z przekonaniem wielu fanów Francji. Świadczą o tym komunikaty niezrozumienia zamieszczane w mediach społecznościowych, które zdają się dawać impuls do uczuć fanów bluesa.

Przeczytaj także:Nigdy więcej Girouds i nowicjuszy, Deschamps robi sprzątanieJiro nie znosi DishanGiroud, Deschamps jest nadal stanowczy

READ  Marseille Lens: OM wciąż bez Melka