Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Geka świętuje rozbudowę swojej siedziby w Bechhofen w Niemczech

Nowa lokalizacja łączy prawie stuletnie doświadczenie firmy Geka w opracowywaniu precyzyjnych rozwiązań aplikacyjnych w branży kosmetycznej z innowacyjnymi systemami produkcyjnymi zaprojektowanymi w celu zwiększenia możliwości produkcyjnych i dekoracyjnych. ” Własna linia montażowa oraz wiedza i sprawność personelu Geka pozwolą nam lepiej spełniać wymagania klientów. » Wyjaśnia firmę.

Zwiększ umiejętności w dekoracji

nowa technologia . sitodruk Wraz z aktualizacją funkcjidrukowanie na gorąco Da Geka przewagę w jego zdolnościach dekoracyjnych, zwiększając każdego roku liczbę ozdobnych pojemników cylindrycznych lub stożkowych. Podobnie inwestycja i dostosowanie metalizacja Oparte na szelak Podniesie poziom produkcji i jakości produktów.

stały wtrysk

W centrum nowej lokalizacji znajdują się również bardziej zrównoważone praktyki produkcyjne. Na przykład, czynności związane z formowaniem wtryskowym z rozdmuchem zostaną wzmocnione przez optymalne wykorzystanie żywic, zapewniające optymalne właściwości materiału oraz zmniejszające zużycie energii.

Miejsca pracy dostosowane do pracowników

Dzięki dwóm dodatkowym kondygnacjom powierzchni biurowej nowy budynek tworzy atrakcyjne środowisko dla działalności firmy. napisz projekt otwarte biuro, odnawia przestrzeń pracy zespołowej, oddzieloną estetycznymi szklanymi przegrodami i atrakcyjnymi zestawieniami kolorystycznymi.

Geka szczyci się myśleniem o swoich pracownikach w pierwszej kolejności, tworząc dla nich bezpieczne i motywujące warunki pracy. Nowy budynek zapewni zatem lepszą współpracę i większą przejrzystość między zespołami. Docelowo Geka dąży do zapewnienia swoim pracownikom jak najlepszego miejsca pracy: miejsca, które sprzyja kreatywności, w którym mogą pojawiać się innowacyjne pomysły, aby przygotować Gekę na przyszłość.

automatyzacja

Strona internetowa Bechhofen została rozbudowana i rozwinięta z myślą o przyszłości. Wdrażane są w pełni zautomatyzowane procesy przemysłowe wspierające montaż, pakowanie, kontrolę jakości i zadania w logistyce. Połączone ze sobą roboty, przenośniki taśmowe, systemy wizyjne maszyn i zautomatyzowane pojazdy sterowane pomogą uprościć i przyspieszyć kluczowe operacje. Marketing i jakość spełnią oczekiwania klientów.

« Nasze nowe Centrum Doskonałości w Bechhofen będzie wydajną i zrównoważoną centralną lokalizacją dla wysoce precyzyjnych rozwiązań aplikacyjnych w branży kosmetycznej. Modernizując naszą główną siedzibę i stosując zaawansowane techniki produkcyjne, będziemy w stanie sprostać obecnym i przyszłym potrzebom naszych klientów. ”, potwierdza Bernd Wagner, COO Geka.

READ  Nowy szef Fnaim Projects w Lyonie, Loic de Villard: „Adaptacja do nowego środowiska”

Firma powstała w 1925 roku, Geka jest jednym z wiodących na świecie producentów i dostawców precyzyjnych aplikatorów dla przemysłu kosmetycznego.W tym tusz do rzęs, szminka, korektor, precyzyjne pędzle i inne przybory kosmetyczne. Geka zapewnia również usługę realizacji produktów pod klucz. Z siedzibą główną w Niemczech, z biurami sprzedaży w São Paulo, Paryżu, Nowym Jorku, Los Angeles i Polsce, a także zakładami produkcyjnymi w Elgin USA, São Paulo i Szanghaju, firma czerpie korzyści z obecności na całym świecie, która pozwala jej obsługiwać klientów na całym świecie. świat.