Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gdzie oni są? 77. Rajd ORLEN w Polsce przed decydującym etapem w Warszawie

Oto aktualizacja 77. Rajdu ORLEN w Polsce, ze specjalną ofertą przed zakończeniem rundy otwierającej Rajdowe Mistrzostwa Europy FIA.

Generał: Po 13 odcinkach specjalnych Aleksiej Łukjanuk i Aleksiej Arnadow prowadzili Andreasa Mickelsona i Olę Flynn w 17,4 sekundy. Miko Marxik i Simon Kospotorsik to najlepsza polska drużyna na trzecim miejscu. Efron Lorena jest 3,4 s za Norbertem Hersheyem w walce o szóste miejsce. Eric Keys, trzykrotny mistrz Francji, Jon Bonato, powrócił z ósmego miejsca w 9,7 sekundy po zgłoszeniu poważnego problemu mechanicznego pod koniec SS13.

ERC2: Nowicjusze Javier Bardot i Adrian Perez wyprzedzają ERC2 w Dmitrij Fiobanovie i Normandzu Cokkinsie. Jednak Francuz Victor Cartier / Fabian Crane ma zaledwie 13,1 straty do swoich łotewskich rywali w walce o drugie miejsce, które zajmowali przed spadnięciem z ligi.

ERC

Młody pilot ERC Marx przygotowuje się do spełnienia wielkiego marzenia w stolicy Polski

Godzinę temu

ERC3: Sami Bazari / Annie Mulkenen prowadzi ERC3 w pierwszym występie na poziomie europejskim, a inne debiutantki Matthew Franchise / Lucy Pat na drugim miejscu. Pep Passas / Axel Coronado są na trzecim miejscu.

ERC Jr.: Sukces w tej kategorii zarezerwowany jest teraz dla samochodów Rally 3 wyposażonych w opony Pirelli, w rękach Johna Armstronga / Billa Halla, wieloletnich liderów rajdu Ford Fiesta zbudowanego przez M-Sport Poland w Krakowie (na zdjęciu).

ERC3 Jr.: Bazari jest bardzo bliski osiągnięcia podwójnego sukcesu juniorów ERC3 / ERC3. Norbert i Francesca Meyer ustępują jedynie Nickowi Loofowi i jego pilotowi Hugo Magalheesowi, który ma teraz 37 lat.

Rajdowy Puchar Abartha: Darius Poloski / Sukas Citech na drodze do sukcesu w Abarth 124 napędzanym przez Rolitechnology.

Trofeum Cleo Bar Toxport WRT: Paulo Soria i Marcelo Der O’Neill z Argentyny prowadzą nowe Renault Cleo Rally 5 wyposażone w opony Michael. Gujuvanni Rossi / Baptist Wolfy jest na drugim miejscu.

READ  Węgry i Polska zobowiązują się do pomocy Trybunałowi UE w przestrzeganiu praworządności

Decydujący ES14, 100-lecie Rajdu Polski, o długości 1,96 km, będzie transmitowany na żywo na Facebooku i YouTube (Motovizza w Polsce) od godziny 18:00 czasu lokalnego.

Poczta Gdzie oni są? 77. Rajd ORLEN w Polsce przed decydującym etapem w Warszawie Pojawił się na początku FIA ERC | Rajdowe Mistrzostwa Europy.

ERC

Przy pełnej prędkości Michelson jedzie na ERC w kierunku południowym

5 godzin temu

ERC

Soria przejmuje prowadzenie w nowym Cleo Trophy zaprezentowanym przez ToxSport WRT

6 godzin temu