Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Galtier potwierdza OL, OGC Nice i Napoli, ale …

Wybrany logicznie Trener Roku w konkursie UNFP AwardsI Christophe Galtier Czy nadal będzie trenerem? Utrata Następny sezon? Jednak może tak nie być w zależności od aktualnego trendu Galtaire Powiedział, że jeszcze nie podjął decyzji.

Albo wyjdziesz bardzo dobrze i zostawiasz w ten sposób niezapomniane wspomnienia, albo próbujesz dalej podkreślać w nadchodzącym sezonie. To jest pytanie, które należy zadać byłemu trenerowi ASSE.

Jedno jest jednak pewne, Christophe Galtier Nie brakuje petycji. W rzeczywistości Galette potwierdził w „Top of the Foot” RMC, że kontaktowano się z nim wcześniejOlympic Lyon, DoOGC Nice lub Neapol.

„Nie zdecydowałem się. Szczerze mówiąc, nie. Żądają mnie nie tylko Lyon i Nicea. Napoli? rozmawialiśmy z prezydentem. Wymieniliśmy przyszłość. Rozmawialiśmy o przyszłości. Ostatnio nie było dyskusji o przyszłości, więc skupiliśmy się na tym wspaniałym celu. Na koniec dnia zobaczymy każdego inne. Żadna decyzja nie została podjęta. Wszystko jest możliwe. Mam kontrakt z Lille. Moja decyzja nie została podjęta. Spotkamy się i omówimy. I zobaczymy ”., Zapowiedziane Galtaire.

Pytanie brzmi, co może prowadzić Christophe Galtier Zostawiać Utrata. Odpowiedź wydaje się gotowa – przyszłość Rynek Lille i siła robocza, która może być dostępna w przyszłym sezonie. I właśnie to sprawia, że ​​dzisiejszy trend jest tak wczesny.

W rzeczywistości Utrata Ryzyko utraty wielu graczy podczas Rynek lato. W szczególności odnotowano prawie dwa odejścia, w tym przypadku to Mike Minnan przejął trendMediolan włoski klub, I Boubaki Sommary Zbyt blisko dołączenia Leicester. Dwóch graczy odegrało ważną rolę w poszukiwaniu tytułu. co powiesz na Jose FonteI Burak YilmazI Reynildo ? Jeśli Galtaire straci dużą część swoich kości Jedenastego Typu, można bezpiecznie założyć, że wyruszy w rejs. Więc Olivier Letang będzie musiał ciężko grać w nadchodzących dniach …