Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francja pokonuje Holandię i dołącza do Niemiec w półfinale!

Francja pokonuje Holandię i dołącza do Niemiec w półfinale!

Po pięciu porażkach ćwierćfinałowych i trzech latach po ostatnim meczu pucharowym ze Stanami Zjednoczonymi na Mistrzostwach Świata 2019, kobieca drużyna Francji miała wreszcie nadzieję na pokonanie klątwy w tę sobotę z Holandią, a tym samym dołączenie do Niemiec w Euro 2022 półfinały Nowy Jork W Rotherham Corinne Deacon Blues zaprezentowali się z wynikiem 4-3-3. A przed ustawionym w bramce Berodem Magninem, kwartet defensywny utworzyli Berisset, Mbok, Renard i El Kerchaoui. W pomocy Tolettiemu towarzyszyli Billbolt i Giroud. Wreszcie Diani i Cascarino otoczyli Mallarda na froncie ofensywnym.

Co dalej z tą reklamą?

Liz Bleu w nierealizmie!

Zdeterminowani, aby dołączyć do pokonanych przez Austrię w poprzedniej rundzie (2:0) Niemców i ośmiokrotnych mistrzów Europy, Francuzi, jako pierwsi w swojej grupie, wygrywając z Włochami i Belgią, przed straceniem z Islandią, porzucili Holendrów, którzy mecz rozpoczął z wynikiem 4 -2-3-1. Van Domselaar był trzymany w klatkach holenderskich i był chroniony przez Wilmsa, Van der Gragta, Janssena i Casparija. W środku Groen i Spits tworzyli podwójną oś, podczas gdy Berenstein, Van de Donk i Belova wspierali Medemę, który był sam na czele. Niebiescy od pierwszych chwil dominowali mimo wszystko bramkarz cesarskiej Holandii.

Na stadionie nowojorskim, dobrze znanym Habs, Cascarino był bardzo aktywny w pierwszym sezonie i szybko się wyróżnił, ale Van Domselaar wycofał się opuszkami palców (22). Debatujący mistrz, Francja pomyślała o otwarciu partytury po kilku chwilach. Rzut rożny Tolettiego z rzutu rożnego, który został poważnie zablokowany przez obronę Bataviana, Cascarino ponownie uderzył z połowy piłki z prawej strony, która w końcu trafiła bramkarza Bataviana, który przegrał (27. miejsce). Wobec braku realizmu Francuzi nieustannie słabli w holenderskiej obronie, jak na przykład ten cios Mallarda, odparty przez Van der Gragta (37) lub to ekstremalne uratowanie tego samego Van der Gragta w próbie przetrwania od Geyoro (41).

READ  „To nie do zniesienia” – wykpiwany wyczyn YB

Yves Berest uwalnia bluesa!

Wiszące – pomimo niezaprzeczalnej dominacji – siły Corinne Deacon ograniczały czas w drodze powrotnej z szatni. Wraz z ochłodzeniem defensywnego realizmu Holendrów, Blues nie były już nowatorskie, a dyskusje były dobrze wyważone. W końcu musieliśmy poczekać na znak godziny, aby zobaczyć Paszę, którego znalazł Tolletti, próbującego szczęścia (65 miejsce). W tym czasie Renard wrobił sobie głowę, ale nie zdołał też przechytrzyć Van Domsellara, który był czujny na swoją passę (67. miejsce). Bardzo rzadko – jeśli w ogóle – zaniepokojeni defensywą, The Blues zawsze napotykali te same trudności przeciwko holenderskiej bramce. wokół. (90 + IV).

Pomimo 22 prób – przeciwko tylko 4 dla Holandii – Francja wyszła na dodatkowe trzydzieści minut i decydujący dodatkowy etap. Poważni od pierwszych chwil, koledzy Mateo szybko się wyróżnili. Znaleziona z tyłu Diane otrzymała rzut karny po nieregularnej ingerencji Janssena. Po interwencji VAR Berest całkowicie zmienił zdanie i dał przewagę The Blues. Solidna defensywna i ofensywna solidna, Francja utrzymała swoją przewagę i wygrała krótką główką (1:0). Teraz miejsce w półfinale, gdzie Blues znajdą Niemcy!

Oficjalne składy na początku meczu

Francja XI

Holandia jedenasta