Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Finał Koh Lanta: Ustalanie wyników i rozwiązywanie problemu obfitości, internauci odchodzą!

Czekali na ten dzień od tygodni. Wielki finał Koh Lanta, przeklęty totem Zostanie on wyemitowany we wtorek 21 czerwca 2022 wieczorem w dwóch etapach. Przede wszystkim Jean-Charles (który już podbił serca internautów), Geraldine, François i Bastien – niepełnosprawni z powodu klątwy, którą będzie miał na sobie – rywalizują w legendarnym przesłuchaniu na publikacje. Następnie wszyscy zbierają się w grupie TF1 w Paryżu, aby Denis Bruniart kontynuował proces liczenia i wyznacza największego zwycięzcę tej edycji.

Ale najpierw wracamy do tego wspaniałego początku wieczoru. Pamiętaj, że to Geraldine wygrała test legendarnego słupa po dwóch godzinach balansowania! François odpadł jako pierwszy, po nim Bastian, a następnie Jean Charles. Ta wersja ma w zanadrzu wiele niespodzianek… Cztery były w postach, aw finale będą trzy! Rzeczywiście, zadaniem Geraldine było wybranie pierwszych finalistów, którzy będą jej towarzyszyć. Powołała François, który z kolei musiał wymienić trzeciego finalistę sezonu, Bastiena. Geraldine, Francois i Bastien to trzej finaliści!

Ambre, który został wyeliminowany pod koniec wyścigu kierowania, oraz Jean Charles, niezadowolony z postów, weszli do finałowego jury. Głosują, wraz z Colinem, Pauline, Yannickiem, Anne-Sophie, Maxime, Luaną, Fuzy, Nicholasem i Olgą, na ostatecznego ocalenia z Koh Lanta, przeklęty totem. Ale zanim wrzucisz karty do głosowania do urny, zrób miejsce na dyskusję podczas tego ostatniego zgromadzenia. Czas na prawidłowe rozliczenia!

François bierze to za swoją rangę. Yannick i Colin oskarżają go o zagranie karty kontrstrategicznej, która czasami pociąga za sznurki podczas przygody. Luana żałuje również, że on i Amber pospieszyli z wyjściem, mimo że zgodzili się, że są byłymi zielonymi. Krótko mówiąc, strażak zajmuje swoją rangę …

READ  Werner, Messi… pięciu graczy, którzy mogą wrócić do swojej najlepszej w przyszłym sezonie