Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Przewidywanie głównego narodowego ruchu DU TROT „PARISTURF” na 22 czerwca 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie użytkownika Gentle De Muze

Hipodrom w Tuluzie będzie sceną dla siódmego etapu Canter Grand National, w tę środę. Łatwy zwycięzca ostatnio w Vichy, DELIKATNIE DE MUZE (zdjęcie) Ma mocne argumenty.

4 DELIKATNIE DE MUZE : Podczas ostatnich jedenastu sesji ten 6-latek trenował przez Jean-Michel Bazier Nigdy nie ukończył więcej niż czwartego. Co więcej, podpisał kontrakt na dziesięć podium, w tym sześć trafień. Niedawny zwycięzca Vichy, dowód jego kwalifikacji do odpowiednich kursów linowych, zapowiada się na jednego z najsilniejszych.

15 gangsterów walowych : jest najlepsza w swojej klasie. Obaj są pod siodłem (wygrał Prix de Vincennes (Gr.I) w 2019 r.) i genialny (w ostatnim Critérium des 5-ans zajął drugie miejsce). Dauphin do Astonising na Prix des Ducs de Normandie (Grupa 2), w zeszłym miesiącu ma tu wielką szansę.

8 Douglas du Pont : Po dwukrotnym wyeliminowaniu w kwietniu, podpisał godne uwagi zwycięstwo w zeszłym miesiącu na Vincennes, zanim na początku miesiąca na dużym torze zajął drugie miejsce na piątym miejscu. Podwójny zwycięzca w Tuluzie, kiedy był jeszcze pod Yvesem Vidalem, zasługuje na uznanie.

14 era Heliosa : Ta klacz z dobrą prędkością końcową nie musi już sprawdzać się w tego typu turniejach, odnosząc dwa sukcesy i nie mniej niż osiemnaście miejsc w 25 kolejnych wyścigach. Uczestniczyła również w wykańczaniu etapów w Amiens, Reims, Chateaubriant, Croisy-La Roche i Laval. rezerwujemy.

11 Myśl godna : To jest tylko posiadacz tytułu. Nawet jeśli w tym roku musiała przebiec ten dystans, w przeciwieństwie do zeszłego, musi być obdarzona nutą nieufności, zwłaszcza że ostatnie drugie miejsce, zresztą na tym toulousskim torze, świadczy o jej obecnej dobrej kondycji fizycznej.

13 bohaterów kwiatów : To był syn Ludo de Castile, zaledwie 5 lat, który na początku tych zawodów poparł swoją najlepszą promocję pod siodłem. Ma jednak również odniesienia do manipulacji. Czwarty w Robert Overray Prix (Grupa druga) w kwietniu i ostatnia trzecia w Tuluzie, za byłym nominowanym, będzie szukał miejsca.

READ  Artur wyszedł na pole z ukraińskimi uchodźcami

2 LignY fikcja : zaleca 20 podium, w tym trzynaście zwycięstw w 43 wyścigach. To ponad 46% sukcesu wśród pierwszych trzech. Po lukratywnym wyścigu z powrotem do szkoły, niedawno w Montauban, gdzie występowała na torach, ma środki, aby ludzie mówili o ponownym pójściem na ten mecz.

3 Fresno : Ten wyścig zbliża się świeżością. Dowód: był poza zawodami od listopada 2021 do czerwca 2022. Fan piątego w Vichy, ostatnio, za jego powrót i zwycięzca jego ostatniego występu na tym torze w Tuluzie, zainteresuje fanów osoby z zewnątrz.

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU – Zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
4 delikatnie de banana
15. WALLON GANGSTER
Regularne kursy
8 Douglas du Pont
14 era Heliosa
11 warto pomyśleć
na zewnątrz
13 bohaterski kwiat
2 FANTAZJA DE LIGNY
3 Fresno

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
4 – Delikatny banan

cios w serce
15 – GANGSTER WALONA

szalony moment
11- Godny myśliciel

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez prasę główną do prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
15. WALLON GANGSTER Colette A.
4 delikatnie de banana Bazir n.
14 era Heliosa LAGADEUC F.
8 Douglas du Pont Ravvin E.
3 Fresno Kuny C.
2 FANTAZJA DE LIGNY Abrivard M.
11 warto pomyśleć Marty F.
5 szybkie domino Szafati ok.
13 bohaterski kwiat moja praca.
1 DOOSTY CRIADO M.