Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fable jest rozwijane od co najmniej 4 lat! | Xbox One

Czy pamiętasz ten czas, kiedy się przeprowadziliśmy? Pogłoski Ujawnienie, że Playground Games będzie w otwartym świecie pod pseudonimem mit ? To było już cztery lata temu, w 2017 roku. Jeszcze wczoraj nie byliśmy pewni, czy te fakty są prawdziwe, potwierdził nam jeden z twórców tytułu.

Przeciętny tweet mówi wszystko

Na Twitterze poznajemy informacje po tweecie od dewelopera Playground Games, Toma Gaultona. Opowiada nam o swoich urodzinach w zespole, do którego dołączyłby zaledwie 4 lata temu. Złożono mu małe podziękowanie ze studia za życzliwą i lojalną służbę.

Gratulacje !

Kolejny rok służby w Playground Games

Dziękujemy za to, że jesteś wybitnym członkiem naszego zespołu i za cały Twój wkład

Jeśli ten tweet nic nie mówi, musimy dotrzeć do sedna. Teraz wiemy, że tytuł został oficjalnie stworzony od 2017 roku. Tom jest członkiem zespołu dopiero od tego roku, ale możliwe jest również, że tytuł został wyprodukowany przed tą datą. Należy pamiętać, że przy tworzeniu gry wideo jest kilka etapów, takich jak projektowanie, preprodukcja i pełna produkcja. Jeśli Pogłoski Powiedz to mit Jest przewidziany na 2023 rok, w związku z czym tytułowi przysługuje co najmniej sześć lat rozwoju.

W tej chwili mamy bardzo mało informacji o adresie. Microsoft zaprezentował go w zeszłym roku podczas prezentacji 23 lipca, nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć więcej. Można spokojnie założyć, że tytuł poda swoje wiadomości w 2022 roku, zwłaszcza podczas E3, jeśli tak się stanie.

Tale: Playground na wyłączność Xbox Zaufany przez Phila Spencera?>