Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fabien Galletti wyjaśnia swoje wybory na 15 listopada Tour of France

Thibaud Flament i Florian Verhaeghe są naprawdę nowi, nigdy nie widzieliśmy ich w tygodniach przygotowawczych (w przeciwieństwie do Florenta Vanverberghe). Po pierwsze, występują w klubie, mają profil, który nas interesuje, szczególnie w zakresie komunikacji. nas, trenuj z nami i zobacz, jak zareagują na sposób, w jaki Nasza gotowość To dla nich pierwszy krok: odpowiedź jest obecna w kontekście tej koordynacji przeciwko Argentynie (6 listopada), a potem zobaczymy

Płomień Tipoda? Zaczynając od Wasps (w Anglii, w 2019), Pierre-Henri Broncan (obecnie trener Castries) pracował w Bath i zgłosił to nam. Od tamtej pory go śledzimy. Szybko przystosowując się do środowiska Tuluzy (do której dołączył w 2020 r.), odpowiada po chwili. Jest rozwijającym się graczem i wydaje się, że ma potencjał. Jesteśmy bardzo pewni naszej metody formatowania, aby sprawdzić, czy działa dla nas. Dwa tygodnie przygotowań pokażą. „

Wolę Antoine’a Hastoy’a od Louisa Carbonella

„Nieobecni są zawsze częścią przygody. Tego popołudnia (poniedziałkowe popołudnie) skontaktowaliśmy się z wybranymi, ale również niewybranymi graczami. Wyjaśniliśmy im nasze opcje. Louis (Carbonnel) był z nami od początku, ale występ Antoine’a Hastoya mu na to pozwala rzucić mu wyzwanie i iść dalej z Hierarchią.”

Antoine Hastoy, Od redakcji Pau. (En. Luttiau/Zespół)

Zadzwoń do Makalu, a nie do Tolovo o 8

„To nie są te same profile, wyjaśnialiśmy z Selevasio (Tolofua). Jest gotowy, jest gotowy, pamiętamy, że został jeden dzień do mistrzostw (ten weekend przed startem wyścigu). Makalu może grać w wszystkie pozycje w trzecim rzędzie, ale także na oddziale np. do pomocy, a w niektórych oczekiwaniach może nas to zainteresować.”

Zadzwoń do Tani Philly w centrum

„Istnieje kilka przypadków przegranej w środku, oczywiście Arthur Vincent (zerwane więzadła krzyżowe kolana), ale także Pierre-Louis (Brassy) kontuzjowany (kostka) i nie wznowił pracy ze swoim zespołem. Chcemy 42 graczy, którzy są 100% gotowy do treningu. To był Tani (Phile) był z nami w Australii, zauważyliśmy tego zawodnika w naszej grupie, z prawdziwymi umiejętnościami. Widzieliśmy to tutaj (w Marcuse) podczas pracy z U-20 dwa lata temu ”.

READ  Egan Bernal jest zwycięzcą Giro, jazdy na czas dla Filippo Jana

Centrum Clermont-Ferrand Taney-Ville.  (S Manti / Drużyna)

Centrum Clermont-Ferrand Taney-Ville. (S Manti / Drużyna)

Możliwość przywołania czterech graczy (Dulin, Jaminet, Ramos i Buros)

„Wybraliśmy wszechstronność. Thomas Ramos może zagrać 10 razy, zrobił to w finale z Toulouse w zeszłym roku i zrobił to dobrze. Roman Buross mógł grać na skrzydle. Anthony Bootheer (nie w składzie)? Nadal w projekcie , wyobrażam sobie, że to dla niego trudne, ale wyjaśniliśmy mu to. Musi nadal wierzyć w siebie i swoje cechy, i że wszystko jest możliwe.”

Mauvaka zamiast Bourgarit jako dziwka?

– To wybór związany z naszym podejściem. Ewoluował w naszym składzie grupy. Pod koniec meczu najpierw myślimy, jak będzie wyglądał nasz zespół w ostatnich minutach, ponieważ straciliśmy pięć z sześciu porażek. Musimy szukać czegokolwiek, co możemy poprawić w tej dziedzinie. Więc w końcu zaczęliśmy nasz zespół. Silny, szczególnie na poziomie emocjonalnym, aby kończyć mecze. Potrzebujemy doświadczonego zespołu i siły na ostatnie szlify. Jako prostytutka Peato (Mauvaka ) ma duże doświadczenie, jest tam od mundialu w Japonii, ma cechy, które wydają się nam ważne na mecz w ostatnich minutach, ma bardzo dobry rzut (w kontakcie), jest silny, wybuchowy, solidny scrum. Spełnia to oczekiwanie.