Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Everton ustalił cenę za Moise Kane

Everton ustalił cenę za Moise Kane

Po tym ogłoszeniu

Nie możesz być zwycięzcą za każdym razem. W zeszłym sezonie PSG pomyślało, że zrobiło dobry interes, odzyskując w postaci pożyczki z opcją zakupu napastnika Mauro Icardiego. Argentyńczyk był interesujący, a Leonardo zdecydowanie zwerbował go za 50 milionów euro (zamiast pierwotnie planowanych 70 milionów euro). Jeśli Icardi spadł z powrotem do paryskiej hierarchii, to z powodu jego kontuzji i stanu rzadko są tak dobre, jak to jest z powodu pojawienia się Moise Kean, nowego atutu, który paryski dyrektor sportowy ostatecznie wypuścił Letnie Okno Transferowe.

To, czego Thomas Tuchel nie wydaje się zbyt dobrze wiedzieć, to bardzo miła niespodzianka paryskiego sezonu, z 16 bramkami zdobytymi we wszystkich rozgrywkach, niezastąpionym stanem umysłu i niezwykłą wszechstronnością. W rezultacie Paris Saint-Germain chce go zatrzymać, ale tym razem nie ma możliwości zakupu. Więc to Everton zaciera ręce. Rozczarowujący w Premier League w sezonie 2019-2020, ale Kane (21) z niecierpliwością czeka na niego, Carlo Ancelotti, trener Toffees.

Carlo Ancelotti sprostał presji

« Mogę naprawdę powiedzieć, że nie będziemy szukać napastnika na rynku. Mamy dobry talent w tej dziedzinie, mamy Dominica Calverta Lewina, mamy Richarlisona, mamy teraz Joshuę Kinga i mamy Moise’a Kane’a, który wróci. Potwierdził w zacytowanych uwagach The Daily Telegraph. Na temat Kane’a Ancelotti wyjaśnił swój sposób myślenia. „Nie muszę go przekonywać, żeby został w Evertonie, tak mówią gazety. Jest wypożyczony i musi wrócić. Jeśli PSG tego chce, powinien rozpocząć dyskusje. Jesteśmy na to otwarci, ale jeśli nic się nie stanie , będzie graczem Evertonu w przyszłym sezonie i ważnym graczem. „”.

Tak więc Carlo Ancelotti naciska na PSG w tej sprawie, jasno wyrażając stanowisko swojego klubu. Ten ostatni określił również włoską międzynarodową taryfę celną. Będzie to 50 milionów euro. Albo tak samo jak Icardi podczas ostatniego letniego okna transferowego. Ale znacznie więcej niż wartość rynkowa zeszłego letniego gracza. Everton zamierza wykorzystać sukces Moise Keane’a w Paryżu. Albo odzyskując gracza z całkowitą pewnością siebie, albo wygrywając jackpot.

READ  Śmierć Naela – Mbappe, Conde, Tchoameni – Nie, piłkarze nie są już zadowoleni z gry w piłkę nożną